Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg gusztustalan,ha egy...

Tényleg gusztustalan,ha egy kövér nő kirakja a melleit?

Figyelt kérdés
Én is nő vagyok, és pont beesem abba a kategóriába,hogy sok plusz kilóm van. Soha meg sem fordult a fejemben,hogy feszülős ruhát vegyek fel,vagy kirakjam a melleimet. A hurkák mellett nem tartom valami gusztusosnak.Elég velős véleményem van erről. Mások is így gondolják, hogy elég csúfos,ha valaki hurkaruhába préseli magát,és a melleit mutogatja? Mi a véleményetek ezzel kapcsolatban? A kérdés nem rám vonatkozik,hanem általánosságban kérdezem. 29/n
2023. okt. 5. 00:55
1 2
 11/19 anonim válasza:
100%

Hát szerintem meg nem gáz. Nekem az egész családom túlsúllyal küzd, kivéve anyukám és én. Így belső szemlélőként tudom állítani, hogy a túlsúly nem minden esetben az étel túlzott fogyasztásától alakul ki. Mamám és nővérem pl kiskoruk óta azok, pedig kemény diétára fogják magukat. Már nem, mert nem tudnak fogyni. És basszus, ha jól esik az étel, akkor jól esik.

Éppen ezért, nem tartom cikinek egyáltalán ha egy molettebb nő dicsekszik a kebleivel. Sőt, ugyan úgy lehet büszke az idomaira, mint mindenki más.

2023. okt. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Metionin ***** válasza:
60%

Engem alapból taszít ha valaki nagy dekoltázst rak ki, függetlenül attól, hogy hány kiló. Bár lehet, hogy csak azért találom szinte ijesztőnek, mert nekem nincs és nem tudom elképzelni, milyen lehet. De ha pl. buszon látok valakit nagy dekoltázzsal és elképzelem, ahogy az a súly ott mozog a mellkasán minden zöttyenésnél, az nekem olyan fura és igyekszem nem odanézni :D

A hurkák az más tészta, valóban nem szép de újabban azt is kirakja boldog-boldogtalan a haspólóban. Szerintem direkt kirakni nem túl esztétikus de nagy leplekben sem kell járni. Mindenféle felső van, ami jól áll kövéreken is csak gondolom nehéz lehet olyan méretet találni, ami nem is lepel de nem is tűnik benne az ember kötözött sonkának.

2023. okt. 5. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
66%

10, nem vagyok képmutató. Most nem általanosan a betegekről volt szó, amúgy sem. Mellesleg elnézést, hogy kihagytalak, csak tudod az elhízottság egymagában is egy betegség. Népbetegség.


Nagyon szembetűnő, viszont a legtöbb pszichés betegségnek nincsenek messziről látható jelei.

2023. okt. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

13, dehogynem. Nekem pajzsmirigy túlműködésen volt/van, amitől NEM hízol, és mindenki szerint szerencsés vagyok.


Elmondom bárkinek, hogy csomókban hullik a hajam, vagy alszom 16-18 órákat és még álmos vagyok, vagy ébren vagyok 42-44 órákat és nem tudok aludni, folyamat fázom, de izzadok, 3-4 havonta van menzeszem, de akkor úgy vérzek, hogy barackméretű rögök ömlenek belőlem, és egyszerűbb beállni a zuhany alá, mint 10 percenként cserélni. Ezt nem titkolom, akárkinek elmondtam, azt mondták csak, de soványság... azért megéri.


Egy csomó duci, de akár kövér ember is van, aki nálam sokkal egészségesebb, és őket baszogatják az egészségük miatt. Lehet aggódni a rák, az alkoholizmus miatt. Majd ha valóban segítő szándékkal fordulnak az emberek a kövérek felé, illetve ha az én problémámat is komolyan vennék, akkor elhinném, hogy az egészség miatt megy a hiszti, nem a csini miatt.

2023. okt. 5. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem sem a vékony, sem a kövér nőknek nem kéne kipakolni a melleiket. (nő vagyok)
2023. okt. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
14 neked is jobbulást kívánok, nem csak a duciknak. A Te életed is fontos
2023. okt. 5. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%

Egy szintig nekem tetszenek a szép dekoltázsok, de ha túl kivágott az elrontja. Pláne ha valaki úgy fel is nyomja push uppal, mintha kb egy farpofa lenne a mellei helyén. A ducibb nőknek ezzel valóban jobban kell vigyázniuk, mert egy laposabb nő kevésbé lesz kihívó kivágott cuccban. Egy keblesebb meg könnyen "Helénke a tejcsárda" hatást ér el.

[link]

[link]

Itt nekem az első még szép, a második túl sok.

2023. okt. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Dehogy gusztustalan. Nincs is annál vonzóbb, mint amikor egy nő szereti a testét és büszkén felvállalja azt.
2023. nov. 9. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy, hogy kirakja-e. Gusztustalan, igénytelen
2023. nov. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!