Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tényleg gusztustalan,ha egy...

Tényleg gusztustalan,ha egy kövér nő kirakja a melleit?

Figyelt kérdés
Én is nő vagyok, és pont beesem abba a kategóriába,hogy sok plusz kilóm van. Soha meg sem fordult a fejemben,hogy feszülős ruhát vegyek fel,vagy kirakjam a melleimet. A hurkák mellett nem tartom valami gusztusosnak.Elég velős véleményem van erről. Mások is így gondolják, hogy elég csúfos,ha valaki hurkaruhába préseli magát,és a melleit mutogatja? Mi a véleményetek ezzel kapcsolatban? A kérdés nem rám vonatkozik,hanem általánosságban kérdezem. 29/n
2023. okt. 5. 00:55
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Hát én nem rakom ki, kint vannak maguktól. A méret miatt kell a merev kosár, az pedig kicsit feljebb tolja, ha leülök.


De éjszakára sportmelltartót hordok, most is az van rajtam, és ahogy törökülésben ülök és előrehajolva írok most a telcsin, kibuggyan.

2023. okt. 5. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 hosszúhajú ***** válasza:
33%
nekem ez súlytól független. aki kirakja a melleit - és teszi ezt túlzottan - ott az nálam erkölcsileg problémás, nem súly szempontjából.
2023. okt. 5. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
50%

Ha mutatsz pár példát, meg tudom mondani mi az ami szerintem ízléses/elmegy/gáz.


Alapvetően az a cinkes, hogy a kövér nők közül is az pakolja ki, aki lapcsöccsel rendelkezik. Lelapult, elálló (pushup melltartó csak ront a helyzeten), vízzel telt nylonzacskó szerű függelékek

2023. okt. 5. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
43%
Mindegy mit rak ki, a kövérség egészségtelen, ennél fogva nem is szép látvány
2023. okt. 5. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
93%
Nagyon sok múlik azok, hogy hol van és hogy oszlik el a felesleg. Ha arányosan oszlik el és a nőies formákat erősíti, akkor egy túlsúlyos hölgy nagyon szexi tud lenni.
2023. okt. 5. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
63%

Hodj alakformalo cuccokat-nem lesznek hurkak!

Tedd ki a melled-egyszer elunk!

N

2023. okt. 5. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
55%

Nem, ne hordjon "alakformálót", mert akkor biztos nem fog lefogyni.


És bizony egyszer élünk, de az se mindegy meddig..!

2023. okt. 5. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Téged miért izgat, idegenek meddig élnek?
2023. okt. 5. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
31%
Nemzetgazdasági szempont
2023. okt. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%

Aha. A sovány betegekért még sem morzsolnak ennyien könnycseppeket.


Legalább képmutató ne lennél.

2023. okt. 5. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!