Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a kedvenc farmermárkátok?...

Mi a kedvenc farmermárkátok? Úgy átlagban mennyibe kerülnek a farmerok? Kedvenc ruha [felsők pl], és cipőmárkátok? Ezeknek az áruk átlagban kb?

Figyelt kérdés

Leginkább a farmerok érdekelnek most, de a többi is jöhet :D


Farmerra nem nagyon szeretnék 10ezernél többet költeni, felsőre pedig 6ezernél többet nem, cipőre [sportcipő :D] meg max 20 ezer, de minden választ szívesen fogadok, még akkor is, ha túllépik ezeket az árakat :)


2010. okt. 15. 14:47
 1/7 anonim ***** válasza:
farmer akk mustang (balenciaga és armani, de ezek jóval túllépik), felső.... az mind1, csak jól nézzen ki, cipő pedig attól függ, hogy ilyen átlagos "egyévszakos" vagy több időre (kb. 10.000-30.000) ha sportcipő akkor 20 alatt sztem a nike a legjobb. :)
2010. okt. 15. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

farmer mango kedvenc 12000tol vannak ott a nacik

de vettem egy butikba mar 5000fter farmert nem markas de nemis kinai es nagyon jolnezki.

cipo most mondjuk csizma: mustang a kedvenc 20tol felfele de meg az s oliver is jo.

sport cipo nike.

2010. okt. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

Turizni szoktam... A márka nem érdekel, inkább a szabás meg az anyag amiből van. általában H&M,Topshop, New Yorker, C&A vagy Zara, de ha noname az se érdekel.

Felsők olyan 200-700 ft között.

farmert 500-1000 ftért szoktam venni.


22/L

2010. okt. 15. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat :)
2010. okt. 15. 20:41
 5/7 anonim ***** válasza:
59%

Farmer Zara, 7- 14 ezer között, de épp ma vettem egy Devergot (életem első ilyen márkájúja) 21000 Ft volt. De akad 1-1 Pimkie, Orsay, Mexx farmerem is. És egy 4000 Ft- os noname is :)


Póló az lehet turis, de nem költök sokat rájuk, max. Zara, Pimkie áron veszek. A legdrágábbam talán zarás.


Cipő: van turis (új volt), Deichmannos meg Zarás is. Hamar kinyiffantom őket, így sajnálnék túl sokat adni értük.


25L

2010. okt. 15. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm =)
2010. okt. 15. 22:52
 7/7 anonim ***** válasza:
én farmert általában kínaiban veszek, mert csakk ott lehet kapni a méretemben. sajnos túl sovány vagyok, de már hízókúrázom;) azok olyan 3500 Ft-ok szoktak lenni és elég sokáig bírják. felsők... hát az változatos. max. 3000 Ft amit ráköltök egy felsőre. legtöbbször Jeans club, Fishbone, Takko, Tally Weijl. De drágább helyeken figyelem a leárazásokat. Pulcsi.. Azt max 6000-ért veszek. Van egy jó kis butik, Lagoon a neve. 3000 Ft-ért rohadtjó pulcsikat lehet kifogni! :) Cipő.. A legtöbb Deichmannos vagy kínais. Az ár változatos, de 8000-nél többet nem költök cipőre, úgyis hamar szétnyúzom őket:)
2010. dec. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!