Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miert mindig akkor tortenik...

Miert mindig akkor tortenik pelusbaleset, amikor kedvenc ruha van a baban?

Figyelt kérdés

Nalatok is igy van ez?

Nalunk szuletese ota. Mindegyik korszakban volt egy kedvenc rugi, kerteszgatya, amiert vagy en, vagy a ferjem odaig volt. A pelussal altalaban semmi baj, nagyon ritkan van baleset, de ha keszulunk valahova, vagy vendegeket varunk es emiatt altalunk favorizalt ruhat adunk a babora, akkor szinte biztos, hogy azelott kifolyik a kaka, pisi, mielott elindulnank, vagy barki ideerne.

Hihetetlen. Mintha direkt tobbet termelne olyankor. :-)

Ma vendegek jonnek, direkt megvartam a reggeli kakat, csak utana adtam ra a kerteszgatyat, de mar most sejtem, hogy mi lesz ennek a vege...


2009. febr. 20. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk detto, ezért mindi utolsó ms-ben öltöztetm csak át :o) biztos ami biztos
2009. febr. 20. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez ismerős... :) Nálunk is ugyanez a helyzet. Nem tudunk mit csinálni. Így működnek. :DD
2009. febr. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nálunk ugyan nem a kaki a ludas, de a helyzet hasonló.

a kisfiam általában végigbüfizi a ruháit. de úgy rendesen! a tipi alatt még a póló és a body is átázik. ja, és utál öltözni!!!

2009. febr. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát ismerős a kérdés. Az én fiam is ilyen, csak már nem böfiz össze mindent de ha egyszer jön a kaka akkor annyi . Mivel lehetne kiszedni a rucikból???? én rögtön kimosom álltalában de nem mindig megy mert nincs rá idő akkor viszont beászttatom és kimosom .
2009. febr. 20. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A ruha vagy a baba a fontosabb?
jún. 1. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!