Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogy néznétek rám, ha fiúként...

Hogy néznétek rám, ha fiúként forrónacit vennék fel az utcára?

Figyelt kérdés
Nem provokálás céljából, nem is magamutogatás, egyszerűen csak kaptam ajándékba, fenekem meg a combom is jól mutat benne.
2023. aug. 9. 09:38
1 2 3 4 5
 31/45 hosszúhajú ***** válasza:
73%
az hogy melegnek nézném, az nem előítélet, az az előítélet ha negatívan írok valakiről. én leszbikus vagyok, de ha valaki azt írná hogy valakit leszbinek néz az csak egy szimpla megállapított tény. melegnek nézném igen. és hol írtam azt hogy utálom őket, mikor én is az vagyok... te vagy aki ugrasz mindenre ész nélkül, holott nem volt benne negatív jelző.
2023. aug. 12. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/45 anonim ***** válasza:
93%

31.

Tudod mire ugrok?

Amikor valakinek a nemi hovatartozását az öltözékével párosítanak.

Semmi köze a kettőnek egymáshoz.

Egy férfi rövid nadrágot vesz fel, és egyesek szerint akkor csak meleg lehet.

Eszem megáll.

2023. aug. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/45 hosszúhajú ***** válasza:
93%
nekem az ugrana be. én 7 évet balettoztam, ismertem pár meleg táncos srácot, és a forrónacis cuccról pont a balettdressz ugrott be. mindenki magából indul ki, a saját tapasztalatából, ezzel sokszor fogsz még találkozni az életben.
2023. aug. 12. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/45 anonim ***** válasza:
91%

Van pár meleg nő ismerősöm ők nem vesznek fel férfi ruhákat, nőiesen öltözködnek.

Most akkor egy nőies öltözködés egyenlő a melegséggel??

Saját tapasztalat , többszőr találkoztam vele az életben…

2023. aug. 13. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/45 anonim ***** válasza:
94%

34#

Nem egyenlö,de mégis szerinted egy szoknyás szakállas gyerek, mennyire lesz férfias?

Ha nöiesen öltözködsz,ne várd el hogy férfiasnak tartsanak,ezzel együtt olyannak, akit a nök vonzónak,férfiasnak tartanak,vagy aki a nőknek imponálna.

Nem tudom mennyire érthető amit írok.

A ruha szerepe a funkcióján túl,az hogy valamit közvetítsen a külvilág felé.Megmutasson belőled valamit,kihangsúlyozzon,kifejezzen valamit stb..

Mert különben mindenki magárahúzna egy valami egyenruhafélét,ugyanazt a színüt,szabásút, mert kényelmes,oszt csá.

De nem így van.

2023. aug. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/45 anonim ***** válasza:
91%

35.

Szóval szerinted egy pólós, térd nadrágos, vagy most divat ez a bővebb szárú férfi nadrág egy nőn , az nőies?

Mert ennél az öltözéknél szintén jogos a kérdés úgy mint a te első példádnál.

2023. aug. 15. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/45 anonim ***** válasza:
92%

36#

Persze értem hogy mire szeretnél kilyukadni.Igen ez diszkrimináció.De ez van.

A nőknél elfogadóbb a társadalom öltözék szempontjából.

A férfiaknál pedig nem annyira.

Egyébként ez teljes mértékben tettenérhető a divat valamint a szépségiparban is.

Egyszerűen a nők hozzák a pénz javát,ezért a női ruházat,valamint kozmetikai termékek stb választéka sokkal de sokkal nagyobb,széleskörűbb ,változatosabb,mint a férfiaké.Ugyanis a férfiak inkább a megszokott,a nem túl kirívó cuccokat veszik meg és a kísérletező kedvük sem túl nagy.

Ez van.

2023. aug. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/45 anonim ***** válasza:
100%

“ Egyszerűen a nők hozzák a pénz javát,ezért a női ruházat,valamint kozmetikai termékek stb választéka sokkal de sokkal nagyobb,széleskörűbb ,változatosabb,mint a férfiaké.Ugyanis a férfiak inkább a megszokott,a nem túl kirívó cuccokat veszik meg és a kísérletező kedvük sem túl nagy.”


Mégis betéved pár nő a férfi osztályra..


“A nőknél elfogadóbb a társadalom”


Egy hülye 100-at csinál alapon működik, de nálam ez a teória megakad…

2023. aug. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/45 anonim ***** válasza:
91%

38#

Kifejtenéd?

"Mégis betéved pár nő a férfi osztályra.."

2023. aug. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/45 anonim ***** válasza:
91%

39.


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


Szemezgess a kommentek között, többen is írták, hogy a női részlegen, ahol szerinted baromi sok a választék, mégsem találnak maguknak tetszetős darabot, és átmennek a férfi osztályra.

2023. aug. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!