Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik a rosszabb? Télen...

Melyik a rosszabb? Télen nyári ruhában lenni, vagy nyáron téliben?

Figyelt kérdés
Melyiket nehezebb kibírni?

2023. júl. 31. 18:03
A kérdező szavazást indított:
Nyáron téliben rosszabb
Télen nyáriban rosszabb
Egyformán rossz mindkettő
Egyéb, kifejtem.
40 szavazat
 1/6 anonim ***** válasza:
31%
Az ember gyorsabban hül ki (esetleg szerez fagyási sérüléseket), minthogy túlhevűlne. Kimész télen nyári ruhában (pl. szandál, poló, rövid nadrág) a -20 fokba néhány 10 perc alatt annyira lehül a szervezted, hogy elindulnak a kihülés tünetei, majd jönnek a zavarodottságok stb. aztán leülsz és odafagysz és max. 1 - 1,5 óra múlva halott vagy.
2023. júl. 31. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
42%

Télen nyári ruhákban biztos rosszabb.

Én most tapasztalatból mondom, hogy egy téli összeállítást nagyon nehezen, de lehet hordani akár 30 fokban is.

2023. aug. 1. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
45%
Ember függő szerintem, de én pl. nagyon érzékeny vagyok a melegre. Van hogy nem tudok kimenni nyáron mert a hőségtől rosszul leszek és összeesek. Nyilván van egyéb problémám is ezen kívül de a hideget akkor is jobban viselem, szóval én inkább lennék télen nyári ruhában.
2023. aug. 3. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Télen nyári ruhában.Nekem mindig az jut erről eszembe,amikor a városban járok,s látom,hogy a gyerekek télen rövidnadrágban és pólóban futnak az iskola körül.Én nem szeretek így öltözni télen,még bent a lakásban sem.

Nyáron viszont szeretek olyan ruhákat viselni,ami rétegesebb.Például,amikor már este tíz körül kimegyek az udvarra,már nincs olyan meleg.De a szúnyogok miatt nem lehet pólóban és rövidnadrágban kint lenni.

2023. aug. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Lehet hogy télen nyári ruhában gyorsabban meghalhatsz mint nyáron téli ruhában hőgutát kapsz.De talán valamivel mégis jobb télen a nyári opció,mert ott kevesebb ideig szenvedsz amig elveszted az eszméleted.

Nyáron téli ruhában elég sokáig szenvedsz.Akkor inkább haljak meg gyorsabban xd

2023. aug. 29. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nehéz kérdés. Nem szeretem a meleget. Amiatt többet szenvedek, hogy nyáron ha nem lenne rajtam ruha, akkor is megsülnék. Szóval életemben többször szenvedtem attól, hogy úgy érzem megsülök. Nyári meleg napokon folyamatosan ezt érzem.

Hideget jobban bírom, de 2x volt olyan amikor igazán nagyon fáztam életemben. Akkor azt mondtam magamnak, hogyha ennek vége lesz, sohasem fogok a meleg miatt panaszkodni. Nem volt jó érzés, de tudtam ellene mit tenni (járkáltam). Viszont egyszer kocsiba is bezártak, tűző nyári napon (felnőttként). Pár perc volt, de nem tudtam semmit se csinálni, azon kívül, hogy próbáltam nem pánikolni. Egyszerűen nem volt megoldás, amit tudtam volna csinálni, hogy csökkentsem a meleget. Úgy tudom elképzelni, hogy forró nyári napon, téli ruha hasonló érzés lehetne.

Szerintem télen jobban kibírnám nyári ruhában. (Főleg, hogy nem is olyan hidegek már a telek.) Télen most is, ha valamire csak rövid időre megyek, simán egy pólóban csinálom. Nyáron a lakást nem akarnám elhagyni kabátban. De lehet közben rosszul becsülöm meg és hidegben hamarabb megfagynék.

2023. okt. 20. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!