Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egyre rosszabb anyagokból...

Egyre rosszabb anyagokból kezdik gyártani a ruhákat?

Figyelt kérdés
eddig se voltak valami nagy minőség az ilyen h&m és társaik, de manapság vicc kategória. Belül ilyen bolyhos szarok, semmi minőségérzet, és egy sima kapucnis pulcsi 7ezer ft.

2021. máj. 7. 11:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
16%
Vegyél olyat ami jó.
2021. máj. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez így van. Nem is tudom hol lehetne elérhető áron normális ruhát kapni. Sajnos már sokszor az ár sem garancia semmire. Meg ugye az átlag ember nem válogathat luxus márkák közül. Bár kétlem, hogy azok is mind minőségi darabok.
2021. máj. 7. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Munkavédelmi bolt. Nem vicc! Ott magasabbak az elvárások, és olcsón tudsz jó minőségű alap cuccokat (póló, pulóver,) kapni.
2021. máj. 7. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%
Mit várunk ilyen olcsó tömeggyártott termékektől? Pont az a lényege, hogy olcsó legyen, hamar tönkremenjen és vedd helyette a következőt.
2021. máj. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
7-8ezer forint szerintem nem olyan marha olcsó, egy utolsó utáni gané minőségért.
2021. máj. 7. 14:26
 6/11 anonim ***** válasza:
78%
5 Tudod mi a durva? Manapság ez számít "olcsó" ruhának. A kínaiban is ilyen árak vannak.
2021. máj. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%

#5

Miért, mi lenne az "olcsó" szerinted? 7-8 ezer forint egy pulcsiért irreálisan kevés. Nézd meg, mennyibe kerülnek a normális minőségű textilek, és mennyi az órabére egy varrónőnek.

2021. máj. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%

#3 ja, munkavédelmi, persze...ezt minden ilyen kérdésnél oda kell írnod egyébként, megfigyeltem :D


Nem fogok munkavédelmi boltban pólót venni, mert nem egy 0 szabás, 0 divat valamit akarok venni, hanem ami ki is néz valahogy. Lehet, hogy 25 évig bírja, de attól még úgy néz ki, mint egy hányás.

2021. máj. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

#8

Nem én írtam a 3-as választ, de amúgy meglepődnél, nem minden munkavédelmi ruha néz ki "úgy, mint egy hányás".

2021. máj. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

7: igen, a napi bére kb 2 dollár a bangladesi meg indiai varrónőknek, mert jóformán az összes ruhát ott készítik, így a munkadíjat kihagyhatjuk szerintem.


Mennyi lenne akkor a reális egy moslék szar minőségű ruháért? 10ezer?:D


Megértem, hogy egy minősgi darab 15ezer pl, de egy olyanért, amitől kb a felmosórongy minőségibb érzetet biztosít had ne fizessenek már az emberek 7-8ezreket.

2021. máj. 7. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!