Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A Budmil ruháiról mit gondolto...

A Budmil ruháiról mit gondoltok? H&M, meg ilyesmi olcsóbb áruházakhoz képest jobb vagy rosszabb?

Figyelt kérdés
2020. máj. 8. 12:49
 1/4 anonim ***** válasza:
77%

Én nagyon jó márkának tartom, legalábbis régen nagyon jó volt. 37 éves vagyok, és jelenleg itthonra hordom azokat a ruhákat, pólókat, amiket régen középiskolában hordtam. Nem a szekrényben álltak, jelenleg is 1-2 napot rajtam van egy héten itthon, majd hétvégén mosásba kerül. Brutális amiket kibírnak. És még a nyomott mintázat sem kopott le, csak picit megtöredezett. Ezek ilyen "örökéletű" ruhák.


2 bajom vele: régen nem vásároltam Budmilt, szóval, hogy csökkent-e a minőség azt nem tudom. A második dolog, hogy pont azért nem vásároltam régóta, mert olyan "otthoni" ruházat. Jó, meg minden, de olyan "jelentéktelenek" a darabjai. Olyan színtelenek, illetve a felsőiknek fura a mintázata, néha ránézek a webshopra, de nekem mindig ez jut róla eszembe, hogy olyan otthoni vagy családi márka. Talán úgy is lehetne röviden kifejezni, hogy nem divatos márka. Én nem tudnám manapság elképzelni, hogy csak Budmilba járjak utcán.

De otthonra is megéri befektetni, veszel pár darabot, azt fél életedre levan a gond a vásárlással. Persze ha tartva van a régi minőségi színvonal.

2020. máj. 8. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Igaza van az elsőnek, anno egy budmil iskola táskát középiskola 4 évében végig hordtam (35 éves vagyok) és igazából nem ment tönkre, csak már nem volt utána hova hordani mert belül a tollak stb elszineztek és a hátizsák pánt néhol megkopott.

Ugyanez a pólók, anyukámnak is van kb 20 éves budmil poloja és még mindig a pamut anyag szép, nem bolyhos.

Valóban az a baj vele, hogy nem divatos.

Nike, Adidas, sőt mostanság is a fila is képes volt megujulni, a fila pár éve ciki volt, most meg van olyan cipője ami 40 ezer. De a budmil az marad a kanapén fekvő kollekció, ami a kinézetét illeti.

Amúgy igen, ha kényelmes ruhát szeretnél, strapabíró anyagból, akkor igen jó a budmil.

2020. máj. 8. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaly vettem 2 pulcsit, de nagyot csalódtam benne. A tél végére tönkrementek.

Mindkettő kinyúlt, az egyik kibolyhosodott és leesett róla a bőr márkajelzés.

Lehet, hogy én mostam rosszul (kézzel mostam, fektetve szárítottam) vagy sokat hordtam, nem tudom, de ennyi pénzért egy egy kicsit többet vártam.

Az ott vásárolt pénztárcámat viszont már 2. éve nyűvöm és még semmi baja.


+ egy szavazat arra, hogy olyan jellegtelenek a ruhák.

2020. máj. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Azóta sokat romlott a minőség. Szépek, de a pólók 3-4 mosást bírnak ki. Kínai alapanyag.
2023. máj. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!