Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Folyton engem néznek? :S

Folyton engem néznek? :S

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy az utcára nem merek kilépni kicsit hmm..hogyis mondjam csinosabb/szexisebb külsővel, értem ez alatt már a harisnyát is, mert folyton úgy érzem, hogy mindenki engem néz és nem a beképzeltség szól belőlem, hanem sajnos tiszta paranoiás vagyok:S. Amúgy vékony vagyok szal lehet azért néznek, mert csinos vagyok, de tudom őrültség, ez zavar engem. Szerintetek akkor ne vegyek fel ilyen cuccokat? Ti mit csinálnátok a helyemben?:P
2010. okt. 13. 19:13
 1/6 anonim ***** válasza:

nekem az volt hogy nem mentem a boltba menni mert egy pasas folyton kigúvadt szemekel nézett mert ott dolgozott pedig basszus KABÁTBAN voltam meg mindenkit megnézett de nekem rögeszmám volt h biztos meg akart erőszakolni mert úgy nézettmeg minden fél évig volt igy egy csomot sirtam meg minden aztán mostmegmár leszaaarom mertt mindenkit megnéz

amúgy neked meg csk azt tanácsolom hogy öltözz többet úgy aztán pár hét múlva ha látod hogy semmi rossz akkor kész, csak megszokás kérdése!! pl. nekem évekig csak összefogva hordtam a hajam mostmeg máűr végleg meguntam meg már fájt hogy annyit össze van fogva és egyszer scak kiengedtem és mindenki szóvá tette hogy mennyire jol nézek igy ki mostanában meg már csk sporoláshoz meg tánchoz hordom kiengedve!!

szóval csak megszokás kérdése!

2010. okt. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, ha te nem tudod ezt elviselni, akkor ne menj. De inkább tegyél rendet a fejedben, és élvezd ha tetszel másoknak :)
2010. okt. 13. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel sokan vagyunk így ha már egy kicsit jobban nézel ki meg szexisebb vagy akkor az összes pasinak beindul a fantáziája a csajok meg egyből azt mondják h te mekkora r.bi lehetsz!Ez van sajnos!
2010. okt. 13. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Az ilyen cuccokat tudni kell viselni. Ez hiányzik nálad, hiába vagy csinos, amíg fejben nem tetted össze, addig ne erőltesd, fontosabb, h jól érezd magad.

1.: biztonsági őr volt legalább? :D

2010. okt. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
22:45 Miért sajnos? Azt ne mondd, hogy nem azért veszed föl, hogy beinduljon a pasik fantáziája és irígykedjenek a csajok. Mert ha ezt mondod, akkor magadat is átvered, vagy csak szimplán hazug vagy.
2010. okt. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
22:45-ös vagyok,nem azért írtam a sajnost amiért te gondolod kedves előttem szóló!Hanem azért mert nem szeretem mikor a külső alapján ítélnek az emberek erre értettem h a csajok azt hiszik hogy r.bi vagy ha már egy kicsit csinosabban vagy felöltözve vagy szexisebben!Remélem így már érted mire gondolok!
2010. okt. 14. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!