Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Irodában (multicégnél) hogyan...

Irodában (multicégnél) hogyan öltözködtök nyáron a nagy melegben?

Figyelt kérdés
Hol van a határ, ami szerintetek még felvehető anélkül, hogy csúnyán néznének az emberre vagy megszólnák? Például belefér-e térd fölé érő ruha? Vagy olyan blúz, ami csak az egyik vállat takarja vagy a hátán van nagyobb kivágás? Rövidnadrág harisnya nélkül? (Nem farmer forrónadrágra gondolok, hanem ami mondjuk combközépig ér)

2023. jún. 17. 14:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy mi a dresscode az adott cégnél. Én is multinál dolgozom, nálunk a nem olyan sokkal térd fölé érő szoknya/ruha teljesen jó és nem kell harisnya sem. Rövidnadrág, pánt nélküli vagy spagettipántos felső/ruha viszont nem megengedett. Sajnos a comközépig érő elegánsabb nadrág sem. Ügyfelekkel nem találkozunk, akkor biztos még szigorúbb lenne.
2023. jún. 17. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
12%
Pont a multiknál van állandóan bekapcsolva a légkondi, semmi sem indokolja, hogy a puncidat kéne mutogatni.
2023. jún. 17. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én eleve nem mennék olyan helyre dolgozni, ahol ingben kell lenni. Súlyosan izzadékony vagyok rip. Szerintem elég gáz, ha megszabják hogyan öltözködj.
2023. jún. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
2-es: Tavaly valóban kellett még bentre a pulcsi is, de idén még nem volt nálunk bekapcsolva a légkondi és már elég meleg van bent. Gondolom, most spórolnak az energiaárak miatt, télen a fűtést is jóval kevésbé nyomták, mint az előző évben.
2023. jún. 17. 16:01
 5/7 anonim ***** válasza:
úgy ahogy télen. ugyanis van légkondicionáló
2023. jún. 17. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
27%
Csiniben jobban megy az excel?
2023. jún. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Metionin ***** válasza:
Nálunk nincs különösebb dresszkód, kb. annyi, hogy szaggatott hátú felső, haspóló meg papucs, sort ne legyen. Szóval ha nyáron bemegyek, általában sima egyberuha van rajtam meg szandál, plusz viszek egy nagyon vékony kardigán szerűséget mert elég lutri, hogy mennyire fog menni a légkondi. Ha nagyon nyomja, délutánra van, hogy fázni kezd a karom.
2023. jún. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!