Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Átlagos hétvégi szórakozóhelyr...

Átlagos hétvégi szórakozóhelyre szerintetek gáz inget venni? Milyen stílusút vennétek fel milyen színben , betűrve övvel vagy vagy "kiengedve"?

Figyelt kérdés

2023. jún. 15. 21:01
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Dehogy gáz. Az a normális. Tapasztalataim szerint 50 éves kor alatt ingben járnak a férfiak szórakozni. A stílus meg a helyhez igazodjon, de slim fazonú legyen, és betűrve viseld.
2023. jún. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Én nem értem az első hozzászólót. Nem inkább pont 50 felett viselnek inget a férfiak? Én még nem láttam egy srácot sem ingben ilyen szórakozóhelyeken. Persze nem mindegy, hogy tini vagy és egy olyan buliba mész, vagy komoly partiról beszélünk, ahova igen meg kell jelenni.
2023. jún. 15. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ingben vagyok gyakran,jobban tapadnak ugy rám a csajok mintha egy polo-ba lennék.
2023. jún. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#2 az első vagyok, olyan helyekre nemigen járok, ahol 50 év felettiek szórakoznak, úgyhogy nem. De kicsit is normálisabb helyről, ami nem k8fejezetten és kizárólag kocsma, jóformán kinézik a pólót viselő srácokat.
2023. jún. 16. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én 50 alatt is inget viseltem mindig ! És most ,hogy már 51 vagyok szintén !

F

2023. jún. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon bejön ha egy srác ingben megy bulizni, a sötétebb színeket szeretem főleg. Tűrd be valami jó övvel, úgy stílusosabb. De hordd lazán feltűrt ujjakkal, felül hagyj nyitva pár gombot, úgy nagyon vonzó leszel ;)
2023. jún. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!