Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mennyire gáz elmenni egy...

Mennyire gáz elmenni egy szórakozóhelyre kék farmernadrágba szilveszterkor?

Figyelt kérdés

2022. dec. 31. 10:07
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Semennyire, de készülj fel, hogy sokan nagyon csili-vilibe lesznek. Abban menj, amiben jól érzed magad.
2022. dec. 31. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
97%
Ha mellé valami különlegesebb felsőt veszel fel, teljesen oké, ha nem, akkor maximum átlagosabban fogsz kinézni a többieknél. Ez egyébként nem probléma, ahogy az első is írta, abban menj, amiben szeretnél
2022. dec. 31. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
86%
Semennyire, de tényleg szebb felsővel és normális cipővel viseld.
2022. dec. 31. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
35%
🤣🤣🤣
2022. dec. 31. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
66%

Mi az hogy szórakozóhely? Voltam én olyan "szórakozóhelyen" faluban, ahol szinte kinéztek mert farmer + ing volt rajtam. Valahova meg a szövetnadrág + zakó alulöltözött.


Így azért ez elég tág...

Mindenesetre emberek jórésze igénytelenül jár el szórakozni. Főleg hogy minden ilyen helyen az emberek fele tizenéves. Na szerinted ők mennyire lesznek elegánsak?...


És így utólag. "Mennyire volt gáz?" Gondolom senki le se szarta :D

2023. jan. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!