Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen ruhákat érdemes felvenn...

Milyen ruhákat érdemes felvenni szórakozóhelyeken?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az érdekelne hogy szórakozóhelyekre milyen ruhákban érdemes menni? Férfi vagyok,sokat edzek és van rajtam izom bőven de mellé sajnos pocakos is vagyok. 180 cm 90 kg. Nagyjából ilyen arányok mellé milyen ruhákat ajánlanátok? Amúgy kopasz vagyok ha az számít valamit. Tudom hogy egyénre szabva így nem lehet nagy okosságokat mondani de érdekelne főleg hölgyektől hogy egy hasonló alkatú srácon mit tartanának divatosnak egy szórakozóhelyen.Ha esetleg linkeltek konkrét ruhadarabokat az lenne a legjobb. Köszönöm.

2020. aug. 1. 22:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Normális nadrágot vegyél fel (ami nem melegítő, nem ejtett ülepű nadrág, hanem mondjuk egy sötét farmer) és valami szebb, szűkített fazonú inget. Lehetőleg bőrcipővel, mert a sportcipő vagy túracipő nem való szórakozóhelyre.
2020. aug. 1. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Cipőt tudsz linkelni hogy kb. mik a jók?
2020. aug. 1. 22:41
 3/4 anonim ***** válasza:
73%

Szerintem a bőrcipő már túl elegáns lenne, de a többivel egyetértek. Farmer/fekete nadrág, fekete/sötétkék ing, vagy egy lazább, egyszínű póló, és egyszínű utcai cipő


fehér cipőt inkább kerüld, de szerintem az 0:07 , 0:57 , 2:50 , 3:20 nál lévő is megfelelő


https://www.youtube.com/watch?v=ORe5pF2zQus

2020. aug. 2. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi
2020. aug. 2. 12:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!