Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit szólnál ahhoz, ha a 17...

Mit szólnál ahhoz, ha a 17 éves lányod nem akarna bugyit és melltartót hordani?

Figyelt kérdés
Engednéd neki, hogy ezeket egyáltalán ne viselje? Zavarna hogy nincsen rajta fehérnemű?

2023. jún. 13. 20:59
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
92%

A melltartó nélküliség kis mellel kivitelezhető. De ha nagyobb, és mégsem zavarja, engem sem.

A bugyi elhagyását viszont higiéniai okokból nem ajánlanám neki. Nagyobb a fertőzésveszély.

2023. jún. 13. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
30%
Nem engednem hogy fehernemu nemkul menjen barhova.
2023. jún. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%
A 2. válaszoló megelőzött, kb. ugyanezt akartam. 17 éves lányként nem tudom elképzelni, hogy a bugyit miért hagyná el valaki, de sok szerencsét a menstruációhoz i guess.
2023. jún. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
17%
felőlem azt hord amit akar.. de aztán ne jöjjön hozzám, hogy beteg, mert nem fog meghatni.
2023. jún. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
17%
Nem zavarna. Otthon úgyis mindenki mesztelen.
2023. jún. 13. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
88%
Én sem hordok melltartót, mert kb nem is kell, a bugyi nélküliség viszont egészségtelen és szoknyában igénytelen.
2023. jún. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
7%

Ehhez csak egy bőszárú rövidnadrág kell.

Nem tudtam a szemben űlőnek mit mondjak: vagy tiz centis "vágás" látszott az uncusból...

2023. jún. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
91%
Bugyit SOHA. Suliban ciki, mensi cikibb. Ha 5 lenne a gyerek meg ok, mert top nem kell, bugyit cak itthon ne viseljen. Publikusan viseljen ha 5, ha 17. Nincs gyerekem. 18/L
2023. jún. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
89%

Ha az aláöltözetet így kategorikusan elutasítja, annak nemcsak praktikus okai lehetnek (elhiszem, ha melltartó nélkül kényelmesebb, de a bugyi elhagyása se nem kényelmesebb, még nagy melegben se, és főleg nem higiénikus) – simán lehet, hogy egy barátnőjét majmolja, de még inkább, ezzel fejezheti ki magának, hogy a külsőségekben kész megfelelni, de a felszín alatt egy lázadó nonkonform lény. A nonkonformitás a kamaszkor velejárója. Van, aki jobban megéli, van, aki kevésbé, van, aki egész életében egy lázadó alkat. Valószínűleg most jutott el oda, hogy elkezdjen benne érlelődni a lázadás, és talán neveltetési okokból, ezt felszín alatt teszi inkább.

Amúgy a melltartó viselése hosszú távon azzal a hozadékkal jár, hogy a mell súlyától nem nyúlnak meg a kötőszöveti szalagok, így nem fognak neki lógni később se. Ez inkább szépségápolási kérdés, ki mit tart szépnek. Kb. mint az epilálás, csak a mell esetében, ha egyszer megereszkedik, az már úgy marad.

2023. jún. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
89%
A melltartó elhagyható főleg ha kicsi a melle.Ha nagyobb és nem zavarja akkor az az ő dolga.A bugyit viszont hordania kellene higiéniai okok miatt.
2023. jún. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!