Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 17 eves lany vagyok kb 165 cm...

17 eves lany vagyok kb 165 cm es 48-50kg. szerintetek ez pont jo vagy keves? Melltartomcmerete75 B. koszi a valaszokat;-)

Figyelt kérdés
yEs meg egy kerdes...ha a hasamon van egy kus gelesleg es egy hetig vagy ketto mondjuk tornazoj. Azt veszem eszre.h a mellmbol fogyok le...nem tul sokat,eppen csak gy picit...valami hatasosabb modszert valaki nem tud,h ne a mellembol fogyjaj le??kosziii
2013. márc. 20. 19:55
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

végülis normális... ha te nem fogyókúrázol, hanem normálisan eszel, akkor genetika.

az hogy a melledből fogysz, ha tornázol, akkor te ilyen alkatú vagy, nem tudsz neki mit tenni, valaki a combjából fogy először, valaki a melléből, valaki a derekából. nem hiszem, hogy zavaró lenne a pocakod :D biztos vékony vagy.

2013. márc. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ennyi idős koromban én is ilyen paraméterekkel rendelkeztem, de felesleget sehol sem láttam magamon.


25 éves koromra 56 kg lettem, majd a gyerekeim születése után belefogytam a szoptatásba és visszanyertem gimnáziumi alakomat, súlyomat. Kifejezettem rosszul éreztem már magam ilyen soványkán.

Szóval a gimis szememmel nézve jó vagy ahogy vagy, 30 éves fejjel már azt gondolom, hogy ha pár kg-t híznál sem lenne baj és a fogyást felejtsd el.

2013. márc. 20. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok, mintha engem írtál volna le. Szerintem jó ez.

27/N

2013. márc. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Így van a súlyod teljesen jó. Az,h a hasadra rakódik,ha rakódik és onnan fogysz legutoljára, alkati dolog. Fogyókúráznod nem kell,ha a hasadat szeretnéd kisebbíteni,az általános mozgás mellett végezzél plusz hasgyakorlatokat.Akkor onnan fog lemenni,amit szeretnél.
2013. márc. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

nekem a paraméterek majdnem megfelelnek,csak 2 cm-rel vagyok kisebb. a melleim még is a kosarúak :(

14L

2013. márc. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ne akarj fogyni és ne akarj minden kis zsírpárnát eltüntetni magadról, mert az tesz nőiessé!
2013. márc. 21. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!