Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vesztek zoknit, amiben...

Pillér2 kérdése:

Hol vesztek zoknit, amiben nem lesz szagos a láb?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 22. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:
95%
kimosom, az a titka
2023. ápr. 22. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
93%
Sőt,lábat is mosok.
2023. ápr. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Zipő, láb, zokni tisztítása, kivaxolása, pedikűrözés, hintőporozás.
2023. ápr. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Ahhoz inkább másik lábat kéne szerezni.
2023. ápr. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
62%

Ahol találok. Sokszor H&M. Nem 100% pamut általában. Lábam pedig nem szokott büdös lenni még nyáron 40°C-ban zárt cipőben sem. Most ha közvetlen megszagolom, lehet van minimális, de nem érezhető...

Tiniként egyébként volt gondom vele (kb általános iskola vége fele kezdődött, pár évig tartott), azóta megszűnt. Nem tudom mi okozhatta, de igazából semmi nem változott (amiről tudnék). Reggel felhúzom, este meg megy a szennyesbe.

Ha van valami gomba vagy bármi a lábadon, akkor kezeltesd. Ha büdös már alapvetően a cipőd, akkor mosd ki/próbálkozz sprayvel vagy vegyél újat. Ha ennek ellenére is, lehet érdemes lenne ezügyben valamiféle szakemberhez fordulni. Nem hiszem, hogy a zokni az oka úgy hogy felteszem próbálkoztál már többel.

Ugyan nem szokott büdös lenni a lábam, de kb 1 éve rászoktam, hogy néha befújom DM-ben kapható saját márkás sprayvel, amikor eszembe jut. Próbáld ki, hátha segít, nem drága. Rég vettem és mindig azt használom, akkor még talán 600 Ft körül volt. De előtte a cipővel, ha már büdös kéne kezdeni valamit, mert könnyebb megelőzni a szagot, mint a meglévőt valahogy szagtalanítani. Esetleg még beáztathatod ecetes vízbe is a lábad pár napig néha-néha. Jobbat nem tudok "házilag" tanácsolni :/

Hintőport anno én próbáltam tiniként, akkor ha megizzadt a lábam, még rosszabb volt nekem.

2023. ápr. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Nyáron nekem bebüdösödik:(
2023. ápr. 22. 21:52
 7/10 anonim ***** válasza:
vegyél Canesten sprayt és azzal fujd be a lábujjaidnal
2023. ápr. 23. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne pamutot vegyél, hanem műszálast, abba ha beizzadsz, hamar megszárad mert nem tartja a nedvességet mint a pamut.
2023. ápr. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát jó, kipróbálom.
2023. ápr. 24. 15:36
 10/10 anonim ***** válasza:
coolmax -ot vegyél
2023. ápr. 24. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!