Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Otthonra vesztek fel zoknit,...

Otthonra vesztek fel zoknit, ill. hosszú nadrágot?

Figyelt kérdés
Persze nem nyáron, melegben, hanem mostanában, ill. a későbbi hónapokban.

2021. szept. 21. 23:02
A kérdező szavazást indított:
Igen.
Zoknit igen, hosszú nadrágot nem.
Hosszú nadrágot igen, zoknit nem.
Nem, itthon egész évben zokni nélkül és rövid nadrágban vagyok.
44 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%
nem veszek fel itthon hosszúnadrágot. még tellik fűtésre
2021. szept. 21. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Nálam még nem fűtenek ezért muszáj vagyok hosszú nadrágot meg zoknit is felvenni különben szétfagyok.
2021. szept. 21. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Fűtéstől és évszaktól függetlenül, mivel nekem kényelmesebb így, mint zokni nélkül vagy rövidnadrágban.
2021. szept. 21. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Sose értettem mi értelme télen annyira felfűteni a lakást, hogy egy hosszúnadrág túl meleg legyen. Egyszerűen képtelen vagyok megérteni.
2021. szept. 22. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

#4

Tudod, van ahol központi fűtés van, ahol nem szabályozható egyénileg a fűtés. Tudom, most újat mondtam neked.


Kérdésre a válasz: igen, mindig veszek fel zoknit és hosszú nadrágot otthon ilyen hidegben.

2021. szept. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Zoknit mindig hordok mert hiába a fűtés, a csempe télen-nyáron hideg, főleg a vécében. Hosszúnadrág változó, most reggel pl hűvöskés van de nem annyira hogy fűtsek, egy hosszúnadrágban pont kényelmes.

Na meg aki szerint minek hosszúgatya ott a fűtés. Nyáron miközben én rövidnaciban és trikóban azt fontolgatom hogy kapcsolok légkondit mert kezd melegem lenni, párom egyszercsak feláll hogy akkor ő most felvesz egy melegítőt meg mégegy zoknit mert fázik. Ha arra a lakásban lévő 24 fokra még ráfűtene agyon is csapnám mert ott helyben döglök meg a melegben.

2021. szept. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Most még nem, de télen hosszú leggings van rajtam mindig, hidegben meg felkerül a zokni is. Maximum 20 fokra fűtjük fel a házat, nem szeretjük ha ennél melegebb van benn, akkor már inkább felöltözünk.
2021. szept. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
#6: Tudom. De sokan szándékosan tekerik fel és alsónadrágban mászkálnak otthon télen.
2021. szept. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Bocs. Nem 6, hanem 5.
2021. szept. 22. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
5 Nyilván azokra gondolt, akik maguk állíthatják a fűtést.Pl. tesóm is ilyen 25 fokra fűti fel a házukat.A 22 fokra már háborog, hogy dehát itt pulóvert kell venni, skandalum! Én sem értettem ezt soha.
2021. szept. 22. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!