Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Otthonra vesztek fel zoknit,...

Otthonra vesztek fel zoknit, ill. hosszú nadrágot?

Figyelt kérdés
Persze nem nyáron, melegben, hanem mostanában, ill. a későbbi hónapokban.

2021. szept. 21. 23:02
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Télen-nyáron zokniban és felhajtott szárú hosszúnadrágban járkálok. Mezítláb nagyon beleizzadok a papucsomba, rövidnadrágot pedig eleve nem hordok soha. Fűteni nem szoktam, gyűlölöm a meleget.
2021. szept. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

hagy döntsem már el hordok e hosszú nadrágot otthon!

nem kell megérteni, mivel nem a te dolgod

2021. szept. 22. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi is olyan 20 fokra szoktuk fűteni télen a lakást. Hosszú nadrágot szoktam felvenni, zoknit nem. Ez mindenkinek egyénfüggő, hogy hogyan érzi jól magát, nem kell ezen összeveszni.
2021. szept. 25. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Változó, össze-vissza. Zokni általában nem szokott, nagyon ritkán felkerült. Hosszú nadrág inkább, de van, amikor rövid. Általánosságban elmondható, hogy a lábam nem fázik. 21-25°C között szokott ingadozni a hömérséklet. Most is térdig érő rövidnadrág van rajtam, zokni nélkül, pólóban, 23.2°C van, fűtés nélkül. Pulcsit nem szeretek itthon hordani, de kb 23°C alatt kénytelen vagyok felvenni néha, mert fázok egyhelyben ülve. 24-25°C környékét tartom teljesen ideálisnak. Nálam teljesen változó ilyenkor, hogy miben vagyok, de tény, hogy jóval gyakrabban esik a hosszú nadrágra a választásom, nem mert a lábam fázik, de azért csak jobban hűl a test és nem pulcsihoz hasonlóan le-felveszem. Pulcsit néha amúgy egy pléd helyettesíti.
2021. szept. 27. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!