Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Csak azok hagyhatnak értékelés...

Csak azok hagyhatnak értékelést a vinteden akik tényleg vettek valamit?

Figyelt kérdés
Nemrég töltöttem le az alkalmazást és már rögtön akadt egy vevő egy cipőmre, hagyott egy értékelést, hogy megvette és most várja az email-emet. Én azt olvastam nem szabad ilyeneket megadni és hogy minden az appon történik. A rendeléseknél se sehol se látszik, hogy megvette volna, de az, hogy tudott értékelést írni az bezavart. Tudja valaki mi ilyenkor a helyzet?

2023. ápr. 15. 17:58
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne add meg neki!
2023. ápr. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez csaló. Velem is volt ilyen, szerencse,hogy előtte itt is szétnéztem. Illetve jó,hogy az ilyen embereket is értékelik mások, és figyelmeztetnek,hogy adathalász.
2023. ápr. 19. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kamu sz@r. Nekem olyan értesítés jött hogy én vettem valamit. A profil akitől vettem nem is árul semmit de engem 5 csillagra értékelt. Kéri megadni az e-mail címemet egy nem létező üzenetben....
2023. ápr. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáltál írni a Vinted supportnak? És/vagy annak privátban, aki az értékelést hagyta, hogy te nem látsz vásárlást? Normális helyzetben csakis úgy lehet értékelni, ha tényleg vásárolt valaki. A Vaterán ez nagyon jól működik, a Vinteddel nincs ilyen tapasztalatom.
2023. ápr. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!