Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan lehetnék cicababa 1 év...

Hogyan lehetnék cicababa 1 év alatt?

Figyelt kérdés

A leszóló, ocsmány válaszok hidegen fognak hagyni... ;)


1 évem lenne cicababává válni... Jelenleg van kis túlsúlyom, középbarna hosszú hajam...


L19


2010. okt. 6. 17:34
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
83%

Nézz sok sorozatot a beszédstílus elsajátítása végett

Nehogy könyv kerüljön a kezedbe, mert attól a műköröm letörhet

Csak koktélt igyál, attól lesz szép az Anus Mouthusod

Csak márkás rucid legyen mert a többitől autómatikusan eltűnik a szoli

Legalább 25cm es platform tűsarkú, mert másban esetleg el tudnál futni ha meg akarnak erőszakolni

Olvass Cosmót, attól tuti kialkul a saját véleményed a világról

Diétázz sokat, mert az az élet értelme, és fikázz le mindenkit aki nem tesz így

2010. okt. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
52%
Én cicababa kategóriába tartozom mások szerinte, és igyekszem természetessé válni levetkőzni ezt a "szerepet". Annyit elárulhatok hogy nem egy év kell hozzá. Ha "cicababa" akarsz lenni, minden reggel kelhetsz 5kor hogy smink haj meglegyen, és a legdivatosabb ruhát választhasd ki. Persze az anyagiakról se feledkezz meg. Én minden hónapban 80 000ért vásárolok, hogy a legdivatosabb, legújabb cuccaim legyenek, továbbá fodrász havonta 17 000, kozmetikus 7000, manikűr 8000, póthaj 140 000, 2 havi újrarakatás 10 000, hosszan tartó műszempilla 20 000, 2 hetente 10 000 újrarakatni, sminkcuccok.. hát az is kisebb vagyon, ahogy a hajápolók is. Hirtelen ennyi jutott eszembe. De mégis miért akarsz direktbe 'cicababa' lenni?? Szokj hozzá hogy utálni fognak a féltékenykedők és stb.. rengeteg árny oldala van!
2010. okt. 6. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
Kihagytam a szoli és kondibérlet árát, ha viszont további extrákat is pl. ha kondi után masszással lazítanál, akkor masszázs bérlet stb.. biztos sok mindent kihagytam. Ez elcsépelten hangozhat de ez egy életstílus!
2010. okt. 6. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%

19:03-as hozzászóló lánynak üzenném, hogy <3<3<3 :D


Te meg ne legyél cicababa. Annyira gagyik. Teljesen értéktelenek és lényegében csak egy szexuális tárgyat képviselnek a társadalomban. A legtöbb fiú sztem így tekint rájuk. Meg hát ugye nagyon buták. Szal, ha az szeretnél lenni, akkor ne is a súlyodból, hanem az IQ-dból adjál le. Az IQ egy egészséges cicababa esetén 60-70 körül mozog. A botanikusok már kutatnak ez ügyben és komoly viták folynak, hogy nem kéne-e ezeket az egyedeket növényekké nyílvánítani.

Télleg ne legyél már olyan hp. Am meg, ha van egy kis túlsúlyod az sztem nem gáz. Attól még lehet egy lány tök szép.

20F

2010. okt. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem ez egy kamu kérdés. Egy ember nem lehet ennyire végtelenül ostoba, ezt nem hiszem el...
2010. okt. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
69%

Da Guide mert unatkozom:


- 1 év alatt nagy rombolások nélkül is lehet fogyni, nem kell valami fos diéta ami kiüríti a szervezetedből a vitaminokat 1 hónap alatt stb.

- Kevesebb szénhidrát (=kevesebb zsír) több fehérje (=több izom) Googlézd ki milyen kaja mit tartalmaz.

- Nem tudod mozgással pótolni a diétát. Rajtam speciel több zsír van ha sportolok mint amikor ne mmert rendbe jön az evésem, amúgy túl (már ha ilyen van) soványba hajló jellegű vagyok.

- Járjál plázákba meg úgy általában a külvilágba ihletet kapni, hogy hogyan akarsz kinézni. Zara, Stradivarius etc. kirakatokat egy az egyben megveheted ha semmi érzéked nincs a trendi öltözködéshez.

- Sminkeld az arcodat bőven az ízléses felé.

- Mindig legyen rajtad egy két kiegészítő vagy ruhadarab ami ízléstelenségről vagy sötétségről árulkodik. Ocsmány fülbevaló, szar rúzs, fos hamis retikül, nyomorult Ugg csizma stb.

- Nézz nagyon sok MTV-t. Ezen belül is leginkább a Jersey Shore-t ahol az üresfejű luvnyák életstílusából kaphatsz egy sűrített összefoglalót. Googlézz rá arra, hogy mi az a "guido".

- Minek után egy vállalható öltözéket fel tudsz mutatni, kezdj el klubbokba, diszkókba járni. Ne kocsmákba, koncertekre stb. hanem ahol az épp aktuális DJ-k pörgetnek. Először csak állj a pultnál, igyál egy két koktélt, dumálj a staffal stb. Érezd a bot egyszerű 4/4 kick/snare ritmusokat amikre még egy Dawn kóros is bírna táncolni. Ezek után menj táncolni és vegyülj.

- Inentől a mindig többet/jobbat a cél. Aa hét elején kihevered a hétvégét, közepe felé elkezdessz aggódni, hogy milyen új rucit villants, péntek kora délutánik megveszed a plázában az új party geart és már be is villantod az esti buliban.

- Előbb utóbb ez a szar körforgás nem fog kielégíteni, unod a szar 4/4-et, az arcokat körülötted, az ízléstelen koktélokat stb.

- Elezdessz gyorsítókat tolni és rave-kre járni, életed legnagyobb élményei egy pár hónapig majd kiégsz ebböl is, leszoksz a piáról és a drogról, egész nap lounge és jazz zenét hallgatsz és ábrándozol rajta, hogy miért nem találtál soha egy normális pasit az elmúlt pár évben.


Egy sőrrel igazán megkínálhatna valaki.

2010. okt. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%

Tévedés, hogy minden cicababa márkás cuccokba jár. A cicababáknak is többféle változatuk van... Diszkókban láthatsz 100% kínai, hamit X-It cuccokban táncikáló, leggagyibb póthajas, legolcsóbb sminkcuccokkal kikent cicababákat, akik koplalnak, így vékonyak lesznek ugyan, de izmot már nem nagyon látsz rajtuk, az ágyban is már 1 menettől kidőlnek (mivel sportolni se sportolnak). Aztán vannak a megélhetési k.rva-féle cicababák, akik nem elégszenek meg a póthajjal és a műkörömmel, nekik már plasztikáztatni is kellett a mellüket, szájukat. Rendszeresen járnak zsírleszívásra, kamuból konditerembe (hogy ott is mutogathassák magukat), plázákba. Persze az ő kezükben látott Luis Vuitton táska sem eredeti, csupán másolat, hamisítvány, amiket a különböző webáruházakba mint eredeti adják el, ezek a kis hülyék meg bedőlnek nekik. Szóval az agyadat mindenképp amortizáld szét a party-drogokkal (cicababák alapkelléke), mert egy cicababától elvárás, hogy ne tudjon gondolkodni, értelmesen beszélni. Alap szókincs: fürcsi, szercsi, lávcsi stb. Sajnos azonban az a tapasztalat, hogy a buta nő az ágyban is buta, így még ezzel a képességgel sem tudnak megtartani egyetlenegy pasit sem, csupán szeretői-, használati tárgyi státuszt nyerhetnek el. Szóval ha neked ez jó, akkor hajrá, túl sok minden nem kell hozzá, a fogyásod üteme rajtad áll, keress egy élő pénztárcát és akár már Karácsonyra is cicababa lehetsz.

25/F

2010. okt. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
16%
Hát jó de sztem az igazi cicababák márkásan öltözködnek!!!már bocsi.Aki meg kinaiba jár az csak az akarna lenni....!!!!ilyeneket hivom "csöves kurv@nak" ami játsza az agyát hogy ő most cicababbbácskahh aztán sehol semmi...kenyérböl nemeszik elegetxD a második verzió inkbb a cicababa!!!
2010. okt. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
51%

Aki kamu cuccokban jár az nem cicababa.. Egy "vérbeli plázacica" fel nem venne olcsó kínai gagyit, hidd el nekem mert én is ebbe a kategóriába tartozom. Azzal pedig nem értek egyet hogy a "cicababák" eszetlen k.rvák, elég magamból, és ismerőseimből kiindulnom. De ez egy örök, megdönthetetlen sztereotípia marad. Legalább az olyanok akik csak szeretnének "cicababává" válni (lásd jó példa, az egyik válaszoló által lefestett gagyesztikus pi.sák) közviccet csinálnak magukból. A valódi "cicababák" viszont irigyelt emberek, rengetegen féltékenyek rájuk, ezért azal nyugtatják a lelküket: "okéé, lehet hogy jól néz ki, de kő buta, és tuti egy nagy k.rva!"

Hát megnyugtatok mindenkit hogy ez számtalan esetben nem így van!:)

2010. okt. 7. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
51%
Ó, és hozzátenném ,én se alkohollal, sem pedig drogokkal nem élek. Partyzni nem szeretek, inkább a kisebb baráti összejöveteleket kedvelem, és hangsúlyoznám én is "cicababa" vagyok. Attól még hogy két embernek ugyan az a stílusa, nem lesznek ugyanolyanok belülről is. Minden ember más. Nem szabad ez alapján beskatulyázni valakit. Akár mennyire is közhely.
2010. okt. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!