Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A rocker fiuk, inkább a...

A rocker fiuk, inkább a rocker csajokat szeretik? Miért?

Figyelt kérdés
2010. szept. 30. 18:43
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Talán, mert semmi kedvük diszkóba kísérgetni egy cicamicát.
2010. szept. 30. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Pedig én ismerek és láttam sokszor rocker fiúkat ilyen plázacicás lányokkal...
2010. szept. 30. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
85%
nemtom idegbajt kapnák ha a b-nőmet disznóka kellen huzigálni ott meg vigyorogni a sok zseléfejű hülyének
2010. szept. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
74%

Én speciel azért mert félek a lány családjától h eltiltanának v vmi. Így meg extrém külsővel nem kell tartanom attól h a lány szülei elhajtanak. Holott ő se hétköznapi :) Nem vagyunk rockerek bnőmmel. inkább Hardcore félék.

18/F

2010. szept. 30. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Mert ha eljárnak szórakozni koncertre vagy kocsmába, rendszerint ők alkotják a felhozatalt, nem a plázacicák.


Mert van közös beszédtéma.


Mert tetszik nekik az öltözködési stílus is, nagyon szexi tud lenni egy rockvadmacska is.


Mert így nem kell kétnaponta elmagyarázni neki, hogy akkoris bakancs meg bőrdzseki lesz rajta ha az épp nem trendi.

2010. szept. 30. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Úgy tesztek, mintha csak ez a két "alfaj" létezne. Rocker meg plázacica. Na ne már! Én pl az a túrázósabb típus vagyok, úgy is öltözködöm inkább, és voltam már úgy egy rockosabb sráccal, hogy majdnem összejöttünk:))) egyikünknek sem volt kifogása a másik ellen, sőt, ez a rész szóba se került. Csak aztán inkább maradtunk :))
2010. szept. 30. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
24%
Ti "nagy" rockerek, azt hiszetek, hogy a "nagy" rockerlányokon kívül, minden lány diszkóba jár, meg plázacica? Szánalmas...
2010. okt. 1. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
s
2010. nov. 4. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!