Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találok szövetkabátot?

Hol találok szövetkabátot?

Figyelt kérdés

Olyat szeretnék, ami nem annyira nőcis, nem tűsarkúhoz illő.

Lehetőleg budapesti vagy szegedi boltokat írjatok:)


2008. dec. 24. 13:50
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Ha ennyire zavar a kérdés ne olvasd el.
2008. dec. 25. 12:52
 12/15 anonim ***** válasza:
21%
2008. dec. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
86%

Jaj fejezzétek már be ezt a [link] linkezést, már nagyon uncsi és ráadásul közhely is. A másik meg, hogy ezen az oldalon szinte minden kérdésre meg lehet találni google-n a válaszokat!! De nem általános véleményekre (amik fent a neten és vagy igazak vagy nem) kíváncsi az aki felteszi az adott kérdést, hanem személyes információra, tapasztalatokra! Ezt miért nem lehet felfogni???


A kérdésedre pedig a válasz: Én Cosmosban vettem az én kabátomat 2500 Ft-ot volt:P A Westendben biztosan van ilyen bolt, vagy plázákban! És teszem hozzá, nem lustaság ha megkérdezi, hogy hol lehet pontosan kapni, mert legalább tájékozódik és a lehető legjobb lehetőseéget szeretné megtalálni! Ez miért baj?????

(Le lehet engem is nyugodtan pontozni, mert abszolut nem érdekel, csak annak a pártját fogom akinek igaza van! Ha nem tetszik, nem kell elolvasni a kérdést! Ennyi!)

2008. dec. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm:)
2008. dec. 26. 01:44
 15/15 anonim ***** válasza:
Én a Tally Weijlben vettem egy eszméletlen jó szövetkabátot :D igaz eléggé drága volt (15 rongy) úgyhogy remélem sokáig kibírja. Amúgy Árkádban, Westendben, Arénában, akárhol találsz mert most eszméletlen nagy divat. Ráadásul bármivel hordhatod. Szerintem pont a pufidzseki amit alig lehet konbinálni. Viszont arra vigyázz majd hogy a saját méretednél egyel nagyobbat válassz, hogy aláférjen 1-2 vastag pulcsi:)
2010. nov. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!