Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A szövetkabátokba miért nincs...

A szövetkabátokba miért nincs vastag bélés? Sehol se találok nőies téli vastag szövetkabátot

Figyelt kérdés
2010. okt. 21. 14:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvileg az lenne a lényeg, hogy elve olyan anyagból van, ami meleg. Csak ezt elfelejtették a gagyisok, hogy ha már az anyagot kispórolta legalább bélelni kéne. Nekem nagyrészt gyapjús van, nem kell bele bélés így is elég meleg.
2010. okt. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is ezzel a problémával küszködök. Van szövetkabátom több darab (volt vatelinnel bélelt is),igazán hidegben megfagyok bennük, mert a bélése nulla. A gyapjúból készült szövetek egy fokkal melegebbek, de ezeket sem moondanám igazán télinek. A pufi és toll kabátok, dzsekik nem az én világom, igazán szép,nőies és meleg kabátot sehol nem találok...
2010. okt. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nekemis szovet kabatom van az enyem epp eleg meleg felul a nyakresze jo magasan gombolhato es bundas kivul az ujjanalis bundas comb kozepiger egy hoszu ujuba se fazok benne.
2010. okt. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ha igazán meleg, és divatosan kinéző szövetkabátot szeretnél, akkor sokat kell rááldoznod.

Jobb ruházati boltokban vannak, de én anno az Árkádban vettem, úgy emlékszem a C&A-ban, 30 ezer forint 4 éve használom, és elég egy vékonyabb pulcsi.

Amúgy nézd meg ezeket: [link]

2010. okt. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Itt is vannak ilyen olcsóbb 15 ezres kabátok,de szerintem azok jóval vékonyabbak mint a magasabb árkategóriájú társaik.
2010. okt. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!