Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol találok szövetkabátot?

Hol találok szövetkabátot?

Figyelt kérdés

Olyat szeretnék, ami nem annyira nőcis, nem tűsarkúhoz illő.

Lehetőleg budapesti vagy szegedi boltokat írjatok:)


2008. dec. 24. 13:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
10%
a ruhaboltokban kedvesem...nagy kreativitás...
2008. dec. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
31%
2008. dec. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
72%
Mostmár mindenféle boltokban lehet kapni,már a kínaikban is,és elég nagy a választék...természetesen a szövetkabátok nem a legolcsóbbak,így üzlete válogatja,hogy az áruk mennyi.:)
2008. dec. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
72%
Kínai boltok (itt viszonylag olcsóbb), New Yorker (na ott van egy jópár, én is ott vettem és nem magassarkúval hordom, hanem fekete utcai sportcipőszerűséggel), emellett C&A, szerintem H&M is... piacon is van már! Egy jó akciót kifogsz, pár ezerből megvan, nem kell egyből turkálóba menned. Én is akciósan vettem januárban az enyémet. Szóval csak okosan! :)
2008. dec. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm, odáig én is eljutottam, h ruhaboltokban.

Gondoltam vki tud boltokat mondani és nem kell végigjárnom egész Pestet (mivel vidéki vagyok). A többieknek köszönöm a válaszokat.

2008. dec. 24. 17:22
 6/15 anonim ***** válasza:
69%

Szia!


Most vettem én is egy szép szövetkabátot, és hosszú szárú, lapos sarkú csizmával hordom.


A 6-os villamos végállomásánál leszállsz, és visszafelé sétálsz kicsit a jobb oldalon (két-három percet kb). Az enyém 8000 ezer ft volt (úgy tippelem kb két évet fog kibírni, nem többet), de volt ott a kicsit drágább és jobb minőségű fajtából is. Egyébként nem kínai (vagyis az van ráírva, hogy made in italy, bár nem sokat számít).

2008. dec. 24. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%
Nem tudom, miért kell így lepontozni az embert, ha próbál segíteni és konkrét boltokat is említ, netán megosztja a tapasztalatait és nem csak kioktat, mint egyesek. Na mindegy...
2008. dec. 24. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
67%
na igen,úgy látszik nem tudtunk elég hasznos és kielégítő válaszokat adni
2008. dec. 24. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki pontozott le, én hasznosnak ítéltem a válaszokat az elsőtől eltekintve. Sajnálom h vki azzal szórakozik h mindenkit lepontoz.
2008. dec. 24. 19:30
 10/15 anonim ***** válasza:
8%
most mi bajod volt azzal h boltban lehet venni?szét kell nézni aranyom és találsz...lusta.
2008. dec. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!