Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » SOS! Melyik szettet vegyem...

SOS! Melyik szettet vegyem fel este Halloween-i bulira? (Képek)

Figyelt kérdés

1: [link]

2. [link]


Illetve még a sminkemet se tudtam eldönteni, bónuszként abban is segíthettek. 😂

Vagy ilyesmi lesz: [link]

Vagy ehhez hasonló: [link]



2022. okt. 31. 13:00
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
29%
Nehez dontes.. Mindegyik bomba 😳 De latom kozbe megszuletett. Csini leszel❤️ irigylem a palid 😀
2022. okt. 31. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
53%

De kértem tanacsot csak nem idegenektől amit kb pont leszarnak amúgy mert nem látnak rajtad.


Ha azt mondtak volna mindkettő kalap szar akkor mit veszel fel? Meg ha a párodnak az első tetszik itt meg a masodikat szavazzák meg akkor??

2022. nov. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
36%

Senki nem mondta h kurvás képeket tettél ki és én se említettem ezt.

Csak ez kb egy olyan dolog ami nettó faszsag mert anyádtól.is megkérdezheted még.


Ki mit vegyen fel hova sztem nem gykre kéne, az h pl ehhez az archoz ilyen frufru megy e már igen azért remélem érthető is.

2022. nov. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 NTBS ***** válasza:
Második.
2022. nov. 1. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Ennyi erovel az egesz gyik folos.. kb mindent megtalalni googleba vagy kerdezd meg vmi haverod..
2022. nov. 1. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!