Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Pécsen belül hol tudok hajráfo...

Pécsen belül hol tudok hajráfos (vagy csatos) felnőtt fejre is jó szarvakat venni?

Figyelt kérdés

Démon lennék, de a sehol nem találtam Pécsen. Az Árkádban volt egy bolt, de ott elég gagyik voltak, ráadásul drágán. Voltam egy rakat turiban (jelmezes turiban is), flytigerben, de sehol nem találtam :c

Akár a sima nem világítós műanyag is jó lenne, de ilyet csak nagyon pici méretben találtam.

Valaki látott valahol ilyet esetleg?



2022. okt. 28. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
A hajpánt volt pici vagy a szarv is? Ha csak a pánt, szedd le és ragaszd rá egy olcsó nagyobbra.
2022. okt. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

A hajpánt

Erre én is gondoltam, csak nem sok időm van suli mellett. Meg hamar fizetek érte, akkor ne kelljen még szerencsetlenkedni vele :/

2022. okt. 28. 15:12
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
H&m-ben láttam ma
2022. okt. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vegyél egy sima hajpántot, és csinálj szarvakat.
2022. okt. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#3 köszike, meglesem 😄


#4 elkezdtem egyet, de valaki a suliban benyulta őket, és nem akarok újra cseszekedni vele 😅

2022. okt. 28. 20:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!