Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » SOS! Melyik szettet vegyem...

SOS! Melyik szettet vegyem fel este Halloween-i bulira? (Képek)

Figyelt kérdés

1: [link]

2. [link]


Illetve még a sminkemet se tudtam eldönteni, bónuszként abban is segíthettek. 😂

Vagy ilyesmi lesz: [link]

Vagy ehhez hasonló: [link]



2022. okt. 31. 13:00
A kérdező szavazást indított:
1. szett, 1. smink
1. szett, 2. smink
2. szett, 1. smink
2. szett, 2. smink
18 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
94%
2. szett, de egyik smink sem tetszik. 😄 Sokkal jobb a fekete átlátszó harisnya meg a csipke, de ezek a sminkek... Nem tudom, nem valami jók. Én valami extra goth sminket tennék fel, de olyat, ami szép és nem gyomorforgató. 😄
2022. okt. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
A szmem (az első smink esetén csak az egyik, a másodiknál mindkettő) olyan lesz, valami fekete, sparkly, goth glam (bocsánat, nem vagyok jó a leírásban), de imádom az SFX-et, nézni is és csinálni is, Halloween-kor végre van is rá lehetőségem, így azt semmiképpen sem hagynám ki. 😄 Sőt, az első sminknél extrábbat, véresebbet csinálnék.
2022. okt. 31. 13:24
 3/15 Noren1989 ***** válasza:
84%
Ruha: 2-es....a smink nekem sem adja. Van esetleg pàr képed régebbi sminkjeidről?
2022. okt. 31. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Téged miért zavar? Megkérdeztem páromat is és a legjobb barátnőmet is, hogy szerintük melyik legyen, de még egyikük se írt vissza, meg amúgyis jobb több ember véleménye. Komolyan nem tudom, hogy téged ez miért zavar... Szerintem a rengeteg troll meg kamu kérdés között pont elfér ez is...



Egyébként a kérdésből azt kihagytam, hogy egy fűtés nélküli házban leszünk, szóval ilyen szempomtból lehet, hogy jobban járnék az első ruhával. :/

Meg azt is, hogy a cipő az vagy egy fekete fényes Martens bakancs lesz, vagy ez a cipő (hasonló zoknim is van): [link]

2022. okt. 31. 13:31
 5/15 A kérdező kommentje:

#4: Nem akartam teljesen felfedni magamat, de végülis publikus az instám is, szóval linkelhetek párat...

Ez a legelső arcfestésem, nem lett tökéletes, de sokan megdícsérték: [link]

Szintén, legelső SFX, ezt tényleg eléggé elrontottam, de tanultam belőle: [link]

Itt mindhármunk sminkjét én csináltam, na ezeket viszont már imádtam, főleg a bőrdzsekis srác sminkjét: [link]

Ez ugyan Karácsonyi, de szerintem k.rvajó lett: [link]

Ez pedig kb csak sima smink, de linkelek azért ilyet is: [link]

És ez is: [link]

2022. okt. 31. 13:39
 6/15 anonim ***** válasza:
0%

Na látod... Pont ezért zavar, mert ezek szerint párod is van és ide rohansz idegen emberekhez.


Fontosabb h itt ki mit ír mint az h neked mi tetszik. Fontosabb döntésekben hova rohansz? Ne már...

2022. okt. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Mert te soha senkitől nem kértél még tanácsot, vagy mi? Nekem mindkettő tetszik, ha nem tetszenének, nem is vettem volna fontolóra őket... És pont ez az, hogy mindkettő tetszik, nem tudok dönteni a kettő közül. Pont hogy mivel nem ez a világ legfontosabb dolga, ezért kérek segítséget idegenektől, mert ez szimplán ízlés kérdése, az meg valamennyire mindenkinek van, nem olyan deep, hogy egyéb infókat is tudniuk kelljen... Azt se értem, hogy az miért extra nagy baj, hogy van barátom és merek másoktól véleményt kérni... Számomra az ő véleménye a legfontosabb, de nem CSAK az ő véleménye számít. Még csak nem is k.rvás képeket raktam fel, hogy az legyen a bajod...
2022. okt. 31. 13:55
 8/15 Noren1989 ***** válasza:

Nekem ez tetszett a legjobban:


[link]

2022. okt. 31. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Az első szett hagyományosabb, a második pedig nőiesebb. Nekem mind a kettő tetszik. Én valószínűleg a másodikat ölteném magamra. A sminkek közül pedig nekem az első tetszett jobban. A második kicsit too much lenne nekem, de azért menő.
2022. okt. 31. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, aki szavazott és kommentelt. 🥰 Úgy tűnik, a második nyert mindkettőből, mégis az első lesz végül, mivel a második ruha volt rajtam, de még itthon is elkezdtem fázni benne, és nincs kedvem teljesen szétfagyni egész éjszaka. Sminknek meg a másodikat akartam elkezdeni, de nem találtam itthon kötelet, pedig azt hittem, hogy van. Szóval marad az első.
2022. okt. 31. 15:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!