Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A nők többsége miért hord még...

A nők többsége miért hord még mindig skinny farmert? Kínos-e ha én hordok másfajta farmerokat is?

Figyelt kérdés
Most az a ritka helyzet áll fent, hogy minden farmer divatos, akkor miért nem látok másokat más fajta farmerekben is járni pl. bootcut jeans, straight jeans stb?
2022. okt. 7. 23:09
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
96%

Skinnyt hordok, mert alacsony és vékony vagyok. Sosem szerettem az olyan nadrágokat, amik bárhol is elállnak, nem is szeretnék másmilyet hordani.

A mostani óriás nadrágok szerintem egyáltalán nem nőiesek és elegánsabb szettekben sem lehet őket hordani.

2022. okt. 8. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
91%
Nekem tetszik, hordom. Akinek nem, ne nézze. Nem kötelező.
2022. okt. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
95%
Ugyanez volt akkor is, mikor bejött a skinny…lassan álltak át az emberek. Én is lassan álltam át anno. Nem tetszett, hogy skinnyben látszik a lábam…😅 most meg a bővebb farmereket érzem furának magamon 😂
2022. okt. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
96%
Mert az tetszik nekik. Nem mindenki vált állandóan olyan stílusú ruhákra, ami épp a divat. Én sem követem, csak olyan ruháim vannak, amiben jól érzem magamat, akár divatos, ha nem.
2022. okt. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
50%
Sportos, vékony, formás alakom van. Hülye lennék trapézt hordani, mikor a skinny sokkal jobban kiemeli az alakom. Hordjon trapézt az, akinek van takargatnivalója.
2022. okt. 8. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
34%
Úgy látom a többség nem érti, mi az a trapéz. A trapéz nem takargatja a feneket és a combot, ugyanúgy alakra simul térdig, mint a skinny, csak térdtől lefele bővül. Én akkor is ilyet hordtam, amikor a skinny volt a divat, örülök neki, hogy végre lassan kezd kikopni az a borzalom, bár ebben az országban elég lassú a változás, én is így látom. Szerintem a skinny, ahogy a leggings is szinte senkinek nem előnyös, nagyon kevés olyan alkat van, akinek jól áll, ha a nadrág rácuppan a vádlijára.
2022. okt. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
91%
Én jobban szeretem magamon a skinnyt, hiába szereztem be pár mom jeans-t. Nem rossz, de a skinny-t jobban szeretem divat ide vagy oda.
2022. okt. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
91%

pont ahogy a 8as

alacsony vagyok, a többi kövérít és nekem kéynelmes, nem fúj be alá a szél, kevésbé szárítj a lábszárm

2022. okt. 8. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Érdekes a kérdés!

Vajon ez a férfiakra miért nem vonatkozik?

Ha szűk nadrágot hordanak, azzal a többség fenn akad, ez azt sugallja,hogy a férfiak esetében is csak egyfajta típus a “megengedett”?

Talán ez is választ ad a kérdésedre kérdező.

2022. okt. 9. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
60%
Néha hordok bővebb fazont is, de kevésbé érzem magam csinosnak benne, szóval azt inkább akkor ha amúgy is szar napom van, és el akarok bújni a világ elől. A skinny szépen kiemeli az alakomat. A trapéz szimplán nem tetszik ahogy lifeg meg ráomlik a cipőre.
2022. okt. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!