Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A nők többsége miért hord még...

A nők többsége miért hord még mindig skinny farmert? Kínos-e ha én hordok másfajta farmerokat is?

Figyelt kérdés
Most az a ritka helyzet áll fent, hogy minden farmer divatos, akkor miért nem látok másokat más fajta farmerekben is járni pl. bootcut jeans, straight jeans stb?
2022. okt. 7. 23:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
98%
Hol laksz? Budapesten pl látni bőven másmilyet is. De az is lehet hogy kell némi átfutás mire lecserélődnek a szekrényekben még meglévő régebbi cuccok. Pláne most.
2022. okt. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
Kinek mi áll jól
2022. okt. 8. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem azért mert sokan megragadtak a skinny nadrágnál. Én 28 éves vagyok, kb. 10 évig én is csak a skinny fazont hordtam, de mostanra nagyon meguntam és örülök, hogy visszajött pl. tinikorom divatnacija a trapéz. Így én már teljesen hanyagolom a skinny farmereket. Mom jeanst, wide leg nacit, trapézt hordok. Pl. a korosztályomban nem látok sok embert ilyen nacikban, mindenki a skinnyt hordja főként. Tiniken látok mindenféle bővebb szabású nadrágokban. Én szeretem a divatot meg a “régi” új dolgokat, de szerintem sokan nem, hanem a klasszikus már megszokott dogokhoz ragaszkodnak a divat terén.
2022. okt. 8. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
91%
Én meg alig látom skinny farmereseket :D én mindkettőt szeretem, és hordom is, bár a skinnyből van ami nem áll annyira jól.
2022. okt. 8. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
91%
Én azért hordok, mert az áll jól. Jó a fenekem, szeretem kihangsúlyozni. Másnak meg a trapéz áll jól.
2022. okt. 8. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
87%
Mert abban jó a seggem meg a combom..a bővebb fazonokban nem néznek meg
2022. okt. 8. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
96%

Azt hordasz ami tetszik. Csak mert más a skinny fazont veszi fel, te felvehetsz másikat is. Én például csak szoknyát hordok mert kiskorom óta semmilyen nadrágot nem tudok elviselni magamon.

23/L

2022. okt. 8. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
97%
Nekem azért kedvencem, mert alacsony vagyok, föleg a lábam rövid, más fazon összenyom, teljesen aránytalannak, kövérnek látszom bennük.
2022. okt. 8. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
27%
A trottyos a divat.
2022. okt. 8. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
97%
Én skinnyt hordok, a többi nem nagyon tetszik és ez áll nekem jól (mom jeanst próbáltam, katasztrofálisan néztem ki benne). De én pont hogy nagyon sok másmilyen fazonú farmerban látok lányokat.
2022. okt. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!