Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek melyik nadrág...

Szerintetek melyik nadrág dögös, illetve melyik fajtát hordjátok szívesen?

Figyelt kérdés

Milyen kontextusba mi illik szerintetek? A nagyon fényesek vajon tényleg csak "diszkóba" valók, mindenképp túl sokat mutatnak?


Linkeket itt találtok róluk:


(összes egyben: [link] )


1: mom fit -> [link]


2: Bőthatású leggings (feneket teljesen eltakaró pólóval, nincs zseb) -> [link]


3: Bőthatűsú nadrág (zsebbel, akár feneket kevésbé eltakarva) -> [link]


4: Bőthatású nadrág (zsebbel, feneket el nem takarva, kevésbé fényes) -> [link]


5: Push-up farmer [link]


6: Skinny farmer, nem push-up -> [link]



2022. okt. 3. 13:49
A kérdező szavazást indított:
Mom fit
Bőthatású leggings (feneket teljesen eltakaró pólóval, nincs zseb)
Bőthatűsú nadrág (zsebbel, akár feneket kevésbé eltakarva)
Bőthatású nadrág (zsebbel, feneket el nem takarva, kevésbé fényes)
Push-up farmer
Skinny farmer, nem push-up
Egyik sem tetszik
30 szavazat
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
írjatok nemet, kort is kérlek :)
2022. okt. 3. 13:52
 2/14 anonim ***** válasza:
82%
mom fitet biztos nem, így is kövér vagyok, nem szeretnék még további 20 kilóval többnek kinézni
2022. okt. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
50%
Igaz én csak igazi bőr cuccokat viselek, de a 3as és 4es jól néz ki. Valódi bőrből pedig még jobb lenne, és tovább is bírná. Illetve szerintem jó még az utolsó is. Az ilyen push-up dolgokat nem kedvelem. Az 1es és 2es pedig egyenesen borzasztó és gusztustalan. Olcsó, gagyi és igénytelen hatása van. Ezeket sehova nem venném fel. 25/N
2022. okt. 3. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
61%

Skinny farmer és a bőrhatású.


18N

2022. okt. 3. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%

5-6 szerintem a legjobb.


32N

2022. okt. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 Metionin ***** válasza:
63%
Sima skinny farmer és a bőrhatású rendes nadrág. A push upot azt nem tudom, mi a különbség a sima nadrággal szemben, mitől push up. A mom fit sosem tetszett. Ilyen kategóriám sincs, hogy dögös, egyszerűen azt veszem fel, ami tetszik és jól áll.
2022. okt. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
15%
akkor hordjátok a mom gatyát, aztán nézzetek ki szarul :D nekem nyolc :D
2022. okt. 3. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%

#7

Na, megint idetévedt egy értelmileg visszamaradott alak. Mondd csak, hány válaszoló is írta, hogy neki a mom gatya tetszik, hányan szavaztak rá?

2022. okt. 3. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
49%

Nálam toronymagasan a 4-es a kedvenc, fenék takarás nélkül. Egy ilyen kevésbé fényes bőrhatású naci nagyon mutatós fazon, és teljes értékű nadrág, miért is kéne a feneket takarni. Ezen kívül nagyon kényelmes is, én szinte mindig ilyenekben járok mindenhová. :)


Amúgy a felsoroltak közül egyik sem számít kimondottan buli öltözéknek, bármelyiket fel lehet venni akár hétköznapra is. :)

2022. okt. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
15%

Kb. 2 éve csak a skinny farmereket hordtam, azóta nagyon meguntan mert már jó 10 éve csak ezt a típust hordtam. A divat terén is inkább visszaszorultak ezek a tipusú nacik, úgyhogy pont ideje volt váltani.

Mostanában amiket hordok az a mom fit, egyenes szárú, wide leg és trapéz szárú (alul bő) farmerek.


28/N

2022. okt. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!