Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kinek, hogy tetszik ez a...

Kinek, hogy tetszik ez a stilus? En is hasonloan oltozkodom, a kozvetlen kornyezetemben altalaban 2 velemeny van, vagy megdicserik a stilusom, es odavannak erte, vagy le hajlektalanoznak :D

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]



2022. júl. 12. 12:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik, de ha tudod viselni miért ne? Pesten nagyon sokan így öltözködnek.
2022. júl. 12. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez az úgynevezett bölcsész szerkó.



Igazából tetszik, de ez a klasszikus esete annak, hogy azon áll vagy bukik, hogy mennyire illik rád a cucc, milyen minőségű a ruha, és mennyire vagy összerakva.


Ha zsír új, meg mintha rád öntötték volna, van a minimál smink, belőtt a haj mellé akkor dark academia, és mint akit az Oxfordról szalajtottak.


Ha meg kicsit kopott, nem illik rád, zsíros a hajad meg rossz a smink, akkor meg hajléktalan hatása van.

2022. júl. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Elég nagy trend most ez a retro mánia a tinik / fiatal felnőttek körében, szóval egyáltalán nem meglepő.

Ami elég vicces jelenség, mert a 2016-ban a kis Kylie Jenner imitátorok még leköpdösték a tipikus “csodabogár” stílusú társaikat, újabban pedig ők is ilyen szettekben parádéznak és a gyűlölt trapéz nadrágot is megszerették csak azért, mert divat lett.

2022. júl. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
24%
13, ne aggódj, jön az ősz, majd ha az esős időben szügyig lafancos lesz, majd rájönnek miért nem praktikus a trapézgatya.
2022. júl. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
48%

8

Ja,mert más az ízlésem,egyből nem értem..hópihe.

2022. júl. 12. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:

Koszonom 10-es a reszletes valaszt, orulok, hogy mara sikerult belonod, hogy mik illenek igazan hozzad:)

Nemtudom igazabol nekem ilyen felveszek ami tetszik cucc ez, regebben inkabb fiusan oltoztem, viszont mostanaban merek felvenni szoknyat, es feltunobb darabokat, ugy, hogy jol erzem magam bennuk.

2022. júl. 13. 00:28
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Személy szerint nem hordanám, nem az én stílusom, de tetszik, szerintem jópofa,
2022. júl. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Nekem sem jön be ez a stílus.
2022. júl. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
Én nem hordanám, de láttam már lányokat, akiken jól állt. Rajtam nem állna jól.
2022. júl. 13. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 segitseg ***** válasza:
Én is ugyanígy öltözök és rám is mindig két vélemény jut; vagy imádnak, vagy lenagyiznak a hátam mögött a kisboltban :D (még ezekhez a fairycore-t hozzátenném azért :3)
2022. júl. 13. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!