Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kinek, hogy tetszik ez a...

Kinek, hogy tetszik ez a stilus? En is hasonloan oltozkodom, a kozvetlen kornyezetemben altalaban 2 velemeny van, vagy megdicserik a stilusom, es odavannak erte, vagy le hajlektalanoznak :D

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]



2022. júl. 12. 12:10
1 2 3
 1/22 Metionin ***** válasza:
100%
Nekem semmi problémám vele, jómagam már csak a színek miatt sem hordanám ezeket de biztosan vannak, akiknek jól áll. A hajléktalantól azért elég messze van.
2022. júl. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem tetszik. De ha te így érzed jól magad, akkor mással ne foglalkozz.
2022. júl. 12. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Az első képen nagyon nem tetszik, de a másodikon igen, az utolsó kettőn meg elmegy. De ez nyilván egyéni ízlés kérdése, nem leszólni akarom.
2022. júl. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
58%
A Petőfi irodalmi múzeumban szoktam látni efféle hacukákban az ott irodán dolgozó slampos öreg nőket. 😃
2022. júl. 12. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Koszi a válaszokat:) Termeszetesen annak is akinek nem tetszik, nem az egosimi miatt kerdeztem, csak kivancsisagbol:D
2022. júl. 12. 12:38
 6/22 A kérdező kommentje:
Na utolso, plusz pont, hogy dolgozo emberekhez hasonlitottad :DDD
2022. júl. 12. 12:40
 7/22 anonim ***** válasza:
46%
Öregasszonyos. De sosem érdekelt ki mit vesz fel,a lényeg,hogy jól érezd magad.
2022. júl. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
65%

Itthon nem nagyon értik az aethestic divatot. Ne csüggedj, ha szereted és jól áll, szerintem 10/10. Nem lehet mindenki Guccis cicababa. :)

Talán az északi népeknél népszerűbb ez a stílus. (Dánia, stb)

2022. júl. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

Nekem az első nem igazán tetszik, a következő kettő az viszont annál inkább. Az utolsó se annyira nyerte el a tetszésem, de ha látnám valakin, lehet tetszene

Összességében szerintem semmi probléma nincs ezzel

2022. júl. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
82%

Elég retro, főleg a ‘70-‘80-as évek szocializmusában öltözködtek így, de amúgy aranyos.

Öltözködés és zene terén rám is ezek az évek vannak a legnagyobb hatással huszonévesként, igaz, inkább a feketében és egyéb sötétebb színekben pompázó alternatív irány.

Ha ezek a barnás-drappos-olívás színek illenek a tónusaidhoz, akkor viseld őket nyugodtan.

Amúgy 12-15 évesen eléggé hasonló stílusom volt. Egy fiatal tinilányon ezek a színek és fazonok elég öregesnek hatnak, - meg egyébként az én sápadt bőrtónusommal és a seszínű egérszürke hajammal tényleg furán állt ez a stílus. Az alkatom se igazán volt filigrán, némely fazon pedig tényleg fura ezek közül nagy idomokkal. Volt olyan tanárom, aki rám is szállt, előszeretettel gúnyolt mindenki előtt, hogy “nagymamás” vagyok. Ha már színek, ma már inkább azokat pártolom, amik hideg tónusúak, sötétek vagy élénkek, így kellő frissességet adnak az arcomnak.

2022. júl. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!