Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányoknál mióta jöttek (újra?)...

Lányoknál mióta jöttek (újra?) divatba ezek a bő szárú nadrágok? Nektek bejön?

Figyelt kérdés
Egyre több ilyet látok mostanában.
2022. máj. 19. 20:56
A kérdező szavazást indított:
Tetszik
Nem tetszik
47 szavazat
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
62%
Nő vagyok és sosem venném fel ezeket a "divatos" bő nadrágokat. Szerintem rondák, előnytelenek és nőietlenek. :( bocsi
2022. máj. 19. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
70%
Szerintem nagyon jól néznek ki, én is szívesen hordok ilyeneket, jól is áll rajtam, már sokan megjegyezték
2022. máj. 20. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
42%

A divat az ilyen, folyamatosan változik, visszahoznak régi dolgokat kicsit modernizálva aztán minden bolt ilyenekkel lesz tele.


90-es években volt hasonló. Egészen borzalmas. Majd elmúlik ez is és szégyenkezve nézünk vissza rá és nem értjük hogy hordhatott bárki is ilyet.

2022. máj. 20. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
92%

Világéletemben szűk fazonú farmereket hordtam és azt tartottam egyedül csinosnak. De egyre inkább szoknyás lettem, mert kényelmetlennek tartottam a farmert. A túlnyúló kisajkaimat dörzsöli az anyag bugyin át is, a combomon túlságosan feszül, a derekamra meg mindegyik bő és az öveket tizessével lyukasztgattam. A végére már megutáltam a farmereket, és mikor egyszer felpróbáltam egy egyenes fazont, az számomra megváltás volt.

Leszarom, ha az utcán random emberek nőietlennek tartanak emiatt. Az egész világnak úgyse tudunk tetszeni. A legcsinosabb outfitembe is fogok kapni egy részeg csövestől egy "milyen qrvás a kisasszony" beszólást. Szóval hajrá csajok! Hordjon mindenki olyant ami számára kényelmes és jól érzi benne magát!

2022. máj. 20. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
19%

Undorítónak és borzasztó előnytelennek tartottam már akkor is, mikor először divatba jött.


Dehát aki meg griffin akar lenni, szíve joga.

2022. máj. 20. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
82%

Én évek óta nem hordok skinny farmert. Amikor bejött a mom stílus, akkor azt viseltem, nyárra pedig jóideje a lenge culotte és palazzo fazonok a kedvenceim. Nekem széles a csípőm és túl vékony a derekam, a combjaim is vékonyak, úgyhogy szörnyen állnak a feszes ruhák.

Az meg, hogy nőietlen... én nőiesebbnek érzem magam a lenge rubáimban, amik jól állnak, mintha belepréselném az előnytelen testemet valami szexi feszesbe (bár préselni nem nagyon kell az 50 kilómat).

2022. máj. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
72%
Én már egyre kevesebbet hordok skinny farmert, meg szűk ruhákat, főleg nyáron. Inkább felveszek valami lenge kis darabot.
2022. máj. 20. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
86%
Sokkal jobban szeretem a bő farmereket. Elég vékony vagyok ezért a lábaim is azok. Egy skinny farmerben csak még vékonyabbnak tűnik a lábam. A bő szabású nadrágok sokkal szebbnek és formásabbnak mutatják a lábaim.
2022. máj. 20. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 HoneyBunny ***** válasza:
87%
Nekem is nagyon-nagyon tetszenek, de sajnos nekem mindigis vastagabbak voltak a labaim, szoval sajnos engem nagyon ducinak mutat, igy nem is hordom:(
2022. máj. 20. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
2%
Most ők bhuzúltak el, előttük a férfiakra mondták a szűk nadrágok miatt.
2022. máj. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!