Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ilyen alkat bejön a lányoknak?

Ilyen alkat bejön a lányoknak?

Figyelt kérdés

Van olyan lány aki ezt vonzónak találja?

[link]


[link]


Légyszíves értelmesen válaszoljatok! Köszi!


2018. nov. 5. 20:44
1 2
 1/13 anonim válasza:
70%
Minden lány másmilyen. Mindenkinek más jön be. Ne több lányon kezdj el gondolkodni!
2018. nov. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
86%
Van olyan.
2018. nov. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
16%
vonzónak? nem hiszem. képen egy gebe van. hogy elfogadja e ha szeret? az már más kérdés - igen, mivel nem a legrosszabb kategória. de azért nekem pl nem kéne egy ilyen gilisztás.
2018. nov. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
Szednél magadra egy kis súlyt és teljesen jó lenne. De így NEKEM nem jön be, hogy kilátszódik egy csomó csontod. :(
2018. nov. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

"vonzónak? nem hiszem. képen egy gebe van. hogy elfogadja e ha szeret? az már más kérdés - igen, mivel nem a legrosszabb kategória. de azért nekem pl nem kéne egy ilyen gilisztás."


Lol mi. Szerintem közel tökéletes. Nekem az ennél vékonyabbak is tetszenek, a testesebbek pedig már nem igazán. Nagyon jó tested van, szép tónusos.

2018. nov. 6. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
szerintem jol nezel ki, legalabb szalkasitanod nem kell :)
2018. nov. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Semmi gond nincs a testeddel, ne foglalkozz azzal, akinek gyakorin nagy a pofája. Egy kis izom nem ártana, de nem feltétlen kell sok. Kell? Mit beszélek? Nem kell, csak az én ízlésemnek, de ugyebár neked csak az számít, hogy TE hogy érzed jól magad a bőrödben. Ha nem tetszik, tegyél ellene, ha tetszik, ne tegyél azért, hogy így maradjon.
2018. nov. 6. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
*ha tetszik, tegyél azért, hogy így maradjon
2018. nov. 6. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem például bejönnek az ilyen alkatú pasik.
2018. nov. 6. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szinte mindig tudom, amikor ilyen linkre kattintok, hogy valami szép testű férfi/fiú/lány/ nő tesz ki magáról képet.
2018. nov. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!