Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Ilyen alkat bejön a lányoknak?

Ilyen alkat bejön a lányoknak?

Figyelt kérdés

Van olyan lány aki ezt vonzónak találja?

[link]


[link]


Légyszíves értelmesen válaszoljatok! Köszi!


2018. nov. 5. 20:44
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ebből az egy szögből nem tudom, de egész jó. Lehet, hogy élőben már picit vékonyka lenne nekem, de ez inkább a csontozaton múlik, legyen azért egy rendes mellkas. S kifejezett izomsorvadt ne legyen, de hogy gyenge izomzatú vagy fullosan kigyúrt, az nem olyan fontos, tudom értékelni mindkettőt s a kettő köztit is :) A lényeg a háj megfelelő szintje: legyen, ne full száraz anatómiai tanulmányt lássak (izmos embernél szép az is, de itthonra nem kéne), de azért ne legyen sok felesleg.


Úgyhogy a kép alapján vonzó test ez számomra :) A (fizikai munkás) párom is hasonló, amikor sikerül lefogynia és tetszik :). Neki inkább a combja izmos, az is tetszik, de ha jóval kevésbé lenne izmos, akkor is tetszene, nem mindenkinek egyféle tetszik.


Sok lánynak tetszenek azért a vékony fiúk (is), de a többségnek valószínűleg nem ez az ideálja. Attól még egy részük bele is szerethet az adott személybe, mert nem minden a külső.

2018. nov. 6. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem bejön. Szexi. De én nem a "lányok" vagyok, csak egy lány a sokból. Biztosan van, akinek nagyon tetszik, meg van, akinek nagyon nem.
2018. nov. 6. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Igen, teljesen jól nézel ki
2018. nov. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!