Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Fiúk! Nektek bejön az ilyen,...

Fiúk! Nektek bejön az ilyen, vagy hasonló teltkarcsú alkat? Ha nem, akkor miért?

Figyelt kérdés
[link]
2017. dec. 23. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gyönyörű alkat az ilyen.
2017. dec. 23. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
79%
Nekem annyira nem jon be, en inkabb a sportosabb alakokat szeretem.:)
2017. dec. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
53%
Ahány ember annyi izlés. Fogadd el magad, szép vagy biztps vagyok benne és lesz aki imádni fog 😊 sportolj hogy a kondid jó legyen. Ja és tanulj. Légy nő 😊
2017. dec. 24. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az ilyen kérdéseknek annyi értelme van mint mikor felhívnak házi telefonon és megkérdezik hol vagy.

Valakinek befog jönni valakinek nem. Aztaa gondoltad volna??

Pl párom szerint ez még hízhatna akkor is tetszene neki mert a "vanmitfognirajta" nőket szereti, de mondjuk tesóm szerint ez egy bálna mert az meg a piszkafákat preferálja. Bocs ha kipukkasztottam a lufid. -.-"

2017. dec. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%
hat erre az alkatra semmifelekepp nem mondanam hogy telt karcsu.... inkabb csak telt. alapbol a teste nem kover de eleg vaskos es szeles dereka van, nem homokora alkat
2017. dec. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!