Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Probléma, ha nem ítélem el...

Probléma, ha nem ítélem el ezeket a lányokat?

Figyelt kérdés

Akiknek műmelle, műkörme, póthaja van. Szerintem ha valaki így érzi jól magát, nyugodtan viselje. Nem rbancozom le őket, mert nem a műkörömtől lesz valaki prosti. És akik követik a divatot, azokat se, mert nyilván azért viselnek sokan olyan ruhadarabokat, mert tetszik nekik.

Szerintem nem kell lenézni valakit amiatt, hogy milyen ruhákat, kiegészítőket visel.



2022. máj. 1. 10:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
49%
Nincs ezzel semmi gond, ha a lányok sem ítélik el a kis cerkájú pasikat, és azokat akiknek csak gyógyival működik.
2022. máj. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
64%
#11 nézd, ha mellé olyan pl a "kézügyessége" hogy csillagokat látok felőlem mikropénisze is lehet.
2022. máj. 1. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is mindegy, ki mit csinál magával. Bár ez a minimum amúgy, szóval tapsot ne várj érte.
2022. máj. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!