Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Probléma, ha nem ítélem el...

Probléma, ha nem ítélem el ezeket a lányokat?

Figyelt kérdés

Akiknek műmelle, műkörme, póthaja van. Szerintem ha valaki így érzi jól magát, nyugodtan viselje. Nem rbancozom le őket, mert nem a műkörömtől lesz valaki prosti. És akik követik a divatot, azokat se, mert nyilván azért viselnek sokan olyan ruhadarabokat, mert tetszik nekik.

Szerintem nem kell lenézni valakit amiatt, hogy milyen ruhákat, kiegészítőket visel.



2022. máj. 1. 10:02
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%
Ez lenne a normális felfogás, ha senki nem ítélne el senkit semmiért. Bárcsak több olyan ember lenne mint te.
2022. máj. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. máj. 1. 10:21
 3/13 anonim ***** válasza:
79%

Én kifejezetten követem a mai stílust. Sokan mondják nekem hogy "tömeg" vagyok. Sose értettem, miért kell így ebből megítélni valakit, akit nem is ismernek.

Örülök hogy te ezt igy latod!

2022. máj. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Szerintem azért visel sok lány ugyanilyan ruhát, mert szép, ezért sok mindenkinek tetszik.
2022. máj. 1. 11:14
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ez lenne a normális. Nem értem miért fáj egyeseknek, hogy más embereknek más az ízlése, mint nekik, miért nem mindegy nekik, hogy más hogyan néz ki? Aki nem követi a divatot/szubkultúrához tartozik/egyedi stílusa van azt azért csesztetik, aki követi a divatot/csináltat kozmetikai és plasztikai beavatkozásokat stb. azt meg azért.. Mindig mindenkivel csak a baj van :)
2022. máj. 1. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Örülök,higy Ti is így látjátok.
2022. máj. 1. 12:14
 7/13 anonim ***** válasza:
69%

Ha egy lány a műmellben, műkörömben, és a póthajban látja az ő életében a boldogsághoz vezető utat, hát tegye.

Semmi baj nincs ezzel.

Ezekkel a dolgokkal valójában önmagát pozícionálja be a szellemi képességek skáláján.


Mint ahogy azzal sincs semmi baj, ha valaki a szellemi képességek skálájáról olyan tartományból választ lányt, ahol nem jellemző a szilikonmell és a póthaj. Ahol meg jellemző azokat bottal sem piszkálná.


Virágozzék minden virág :)

2022. máj. 1. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
86%
Én csak akkor nézem le az adott embert, ha ő lenéz, mert nem vagyok olyan, mint ő.
2022. máj. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
96%
Attól még, hogy szerintem nincs jó ízlése, még nem nézem le. Mindenki abban parádézik, amiben akar.
2022. máj. 1. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem ezzel alapjában véve semmi baj, nekem bármit szedek rá, papírvékony a körmöm gyerekkorom óta így ha nem akarom tövig vágni kell az erősítő zselé, ismertem olyan csajt aki bármivel kente a haját váll alá nem nőtt, rakatott fel szép póthajat, ha meg valakinek kb szúnyogcsípés melle van nem fogom azt mondani hogy márpedig köteles ennek örülni, én se biztos hogy el tudnám fogadni, ezeket a dolgokat már esztétikusan is lehet csinálni, de ha valakinek meg csípőig érő platinaszőke haj, lufi mellek és nagy vörös karmok az álma, nekem nem lesz kevesebb vagy rosszabb az életem ha megcsinálja akkor minek szóljam meg? Engem is biztos megszólnának sokan, most ha valaki így boldog jó neki.
2022. máj. 1. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!