Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek azzal...

Mi a véleményetek azzal kapcsolatban, hogy már egy jó pár éve divattá vált a férfi haspóló? 22/L

Figyelt kérdés

Pesti vagyok, és gyakran megyek ide-oda a belvárosban, és időnként láttam pasikat, akik követik ezt a divatot, és haspólóban mászkálnak.


Én személy szerint nem ellenzem, mert egyrészt úgy vagyok vele, hogy ez a ruhadarab egy pasinak is jól állhat, ha megvan hozzá az alakja, másrészt úgy gondolom, hogy ha a pasiknak ez nagyon nagy bűn, nekünk lányoknak sem kéne ilyet hordani. (Hozzáteszem, én szeretek ilyet viselni)


Az én gondolkodásom olyan, hogy a 21. században már rugalmasnak kellene lenni a divat kapcsán, ezért én nem rosszallom, hogyha a pasik "kölcsönveszik" tőlünk ezt a divatot, de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is.



2022. ápr. 11. 16:12
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

22-es válaszolónak írom: te olyan gondolkodású vagy, mint én, mert biztos, hogy ha reggel az ember felkel, és problémákba ütközik, nem az lesz az első gondolat, hogy ha kimegy az utcára, hány haspólós pasit vagy csajt fog látni. xd


Csak a férfi haspóló mellett sajnos divat a másokba való belekötés is. xd


Veled teljes mértékben egyet tudok érteni, mert mindenkinek van problémája, és senki sem foglalkozik saját magával.

2022. ápr. 13. 07:18
 22/25 anonim válasza:
11%
Nem láttam még ilyet, de szerintem nem oké. Egy fiú/ férfi legyen izmos és vegyen fel szűkebb pólót, ami ezt kihangsúlyozza, az szexi. Pocakosabb embereken inkább legyen lezserebb fazon, az kicsit tompít a nem kívánatos pocak látványán.
2022. ápr. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 jácint78 ***** válasza:

Hello...44f xD.. roma kisfiukon lattam ilyet es kicsit zavarba jottem... aztan nyugati weboldalakom surun bele botlottam kifutokon stb..


mar kezdem megszokni.. vszleg segiti a nemzesi gatlast legyozni


de a magyar vegyes felfogasu.. jobb titokban bulikban strandon fitnes parkban alvaskor hodolni..


de utcan es biz objektumokban nem kivanatos ..egy hosszabb kiegeszitovel alkalmazkodhatunk


Es ehhez kell egy sportosabb nep is meg tolarencia konferencia..


Ha erdekel ne vidd tulzasba van ami izleses es van ami bohocos.. szoval el jon az ideje...

2022. júl. 18. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 jácint78 ***** válasza:
2023. máj. 28. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
0%

24.

Hú de bzis

2023. máj. 28. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!