Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek azzal...

Mi a véleményetek azzal kapcsolatban, hogy már egy jó pár éve divattá vált a férfi haspóló? 22/L

Figyelt kérdés

Pesti vagyok, és gyakran megyek ide-oda a belvárosban, és időnként láttam pasikat, akik követik ezt a divatot, és haspólóban mászkálnak.


Én személy szerint nem ellenzem, mert egyrészt úgy vagyok vele, hogy ez a ruhadarab egy pasinak is jól állhat, ha megvan hozzá az alakja, másrészt úgy gondolom, hogy ha a pasiknak ez nagyon nagy bűn, nekünk lányoknak sem kéne ilyet hordani. (Hozzáteszem, én szeretek ilyet viselni)


Az én gondolkodásom olyan, hogy a 21. században már rugalmasnak kellene lenni a divat kapcsán, ezért én nem rosszallom, hogyha a pasik "kölcsönveszik" tőlünk ezt a divatot, de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is.



2022. ápr. 11. 16:12
A kérdező szavazást indított:
Nő vagyok, és nincs bajom ezzel
Nő vagyok, és ellenzem
Férfi vagyok, és nincs bajom ezzel
Férfi vagyok, és ellenzem
Nincs bajom ezzel, ha valakinek pasiként is jól áll
A pasiknak és a nőknek sem kellene haspólót viselni
45 szavazat
1 2 3
 1/25 HoneyBunny ***** válasza:
100%
Linkelnel egy hasonlot? En meg sosem lattam ilyet, amugy engem sem zavar, csak kivancsi vagyok egy ilyen szettre :D
2022. ápr. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem ritka hülyén néz ki egy "férfi" haspólóban. Most meg lehet kövezni, de egy ilyenben az összes férfiassága elvész az illetőnek.

(mondjuk az esetek 99,9%-ban nem is azok hordják, akik férfiasak akarnak lenni...)

2022. ápr. 11. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
0%

Nem tudom mi ez a kérdés…

Nőnek sem kéne hordani.

Vagyis, bocsánat: az, aki haspólót hord az nem is NŐ! Hanem egy k.

2022. ápr. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
85%
Én meg egy pasit sem láttam haspólóban, el se tudom képzelni, ahogy a szőrös hasuk kilátszik :D
2022. ápr. 11. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
13%
Ez megint valami fétises kérdés...
2022. ápr. 11. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

még egyetlen férfit sem láttam haspólóban

az utolsó hasonló dolog, ami eszembe jut, az amikor nyáron az ötvenes pacákok a kocsmából hazafelé kiszabadították a póló alól a méteres sörhasat

de nekem tényleg mindegy, hogy ki mit hord.

2022. ápr. 11. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
28%
Nő vagyok, és én sem hordok haspólót kb 15 éves korom óta. Pasin el se tudom képzelni. A tíz centis fekete szőrök láthatóan rálógnak alatta az övcsatra, vagy hogy? Oké, tudom, hogy van, aki szőke, és nem nagyon szőrös, de az sem segít sokat ezen.
2022. ápr. 11. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
40%
Max a melegek között lehet divat, az is inkább buliban, az utcán egyszer nem láttam ilyet.
2022. ápr. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
37%

Én kizárólag idősebb, pocakos embereken láttam ilyet, mégpedig úgy, hogy az átizzadt asszonyverőt felhúzták a csúcsosan hájas sörhasukon.


Emiatt nem támogatom a széleskörű viselését.


Csajokon pedig iagzából az a kérdés, hogy hol hordják és mekkora/milyen rövid a haspóló?


Ha strndon vagy szórakozóhelyen hordja, az ok. Ha utcára, akkor ne legyen felháborodva, hogy ajánlatot kap.

2022. ápr. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
86%
Semmi, azt hord amit akar és jól érzi magát benne, egyébként van akinek jól tud állni pláne a kockás hason, lányoknál pedig jól néz ki pont.
2022. ápr. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!