Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi a véleményetek azzal...

Mi a véleményetek azzal kapcsolatban, hogy már egy jó pár éve divattá vált a férfi haspóló? 22/L

Figyelt kérdés

Pesti vagyok, és gyakran megyek ide-oda a belvárosban, és időnként láttam pasikat, akik követik ezt a divatot, és haspólóban mászkálnak.


Én személy szerint nem ellenzem, mert egyrészt úgy vagyok vele, hogy ez a ruhadarab egy pasinak is jól állhat, ha megvan hozzá az alakja, másrészt úgy gondolom, hogy ha a pasiknak ez nagyon nagy bűn, nekünk lányoknak sem kéne ilyet hordani. (Hozzáteszem, én szeretek ilyet viselni)


Az én gondolkodásom olyan, hogy a 21. században már rugalmasnak kellene lenni a divat kapcsán, ezért én nem rosszallom, hogyha a pasik "kölcsönveszik" tőlünk ezt a divatot, de kíváncsi vagyok a ti véleményetekre is.



2022. ápr. 11. 16:12
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
39%
Hát jobb lenne, ha 70 kiló felett a lányok sem hordanák.
2022. ápr. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
40%

Búzás, de felőlem hordják.

F

2022. ápr. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
72%
Mindenki azt hord amit akar nemtol, sulytol függetlenül puszi
2022. ápr. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
47%

A haspólót eredetileg konditermekbe találták ki férfiaknak, mert azt sok helyen nem engedték, hogy levegyék a pólót, viszont kényelmesebb volt nélküle és/vagy mutogatni akarták a testüket.

Szóval valójában a nők vették "kölcsön" ezt a divatot a férfiaktól, aztán ahogy lecsengtek a 80-as évek, először teljesen eltűnt, aztán meg kifejezetten női divatként jött vissza.


Nekem amúgy biszexuális fiúként fiúkon és lányokon is tetszik.

2022. ápr. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
31%

12.

Mivel le lettem szavazva, legyen: ezentúl a lány 90 kilós sonkák is hordjanak haspólót, támogatom, esztétikus, épületes látvány, nem is tudom, hogyan tiltakozhattam ez ellen.

2022. ápr. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%

#16 Őszintén tedd a szívedre a kezedet és kérdezd meg magadtól, hogy tényleg a haspóló miatt nem tartod esztétikusnak a túlsúlyos lányokat, vagy mert amúgy sem tartanád őket annak.


Én sem vagyok szent, nekem kifejezetten a vékony csajok jönnek be, de nem fogok az ellen tiltakozni, hogy túlsúlyos lányok haspólót hordjanak, pont azért, mert normál pólóban is ugyanazt gondolnám róluk.

(#15 voltam)

2022. ápr. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
25%

“Mindenki azt hord amit akar”



Így van! Holnap fecskében megyek ki az utcára.

2022. ápr. 11. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
38%

17.

Értem. Tehát a haspólós sörhasú, szőrös férfiakat lehet fikázni, a kövér nőket viszont nem.

Logikus.

2022. ápr. 11. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
65%
#16 nyugi, itt mindenki össze-vissza leszavazgatja a többit.
2022. ápr. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

itt magyarországon a férfiaknak a férfiassága csak a ruhákban és a tahó, lekezelő stílusban mérhető a macsó "igazi" férfiak szerint xd.


teljesen jól látod a dolgokat kérdező 2022 ben már nekünk csoffadt agyú magyaroknak is felkéne fogni, hogy rugalmasnak kellene lennünk ilyen téren nem azon fent akadni, hogy kin mi van mikor van kismillió nagyobb problémánk is ennél.

Amerikában már meg se nézik az ilyet, teljesen normális... kihaltak az emberek tőle? nem. Ártott bárkinek? nem. meleg és lányos lett tőle bárki? nem.

dehát sajnos ez nem a fejlett nyugat ahol az emberek képesek modernül gondolkodni és saját magukkal foglalkozni.

2022. ápr. 13. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!