Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nem árulnak már normális...

Miért nem árulnak már normális blúzokat?

Figyelt kérdés
Már kb. az összes blúz, póló, még az ingek is ilyen hason felül érőek vagy túlméretezettek, "oversized". Emlékszem régen (6-10 éve kb.) még a fast fashion boltokban normális, szép ruhák voltak. Szép, elegáns, normális méretű ingek, nem voltak ilyen rövidített, vagy túlméretezett sz@rok. :/ Persze most is lehet találni 1-2 "normális" darabot, de általában annak vagy a színe nem tetszik nekem, vagy az anyagával van gondom..

2022. márc. 22. 20:07
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanez a problémám, de ez kb minden ruhával így van, se pólót se pulcsit semmit nem találok mert egyik se az emberi anatómiához igazodik hanem a divathoz.
2022. márc. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ez így nagyon rossz, remélem évek alatt változni fog jó irányba :/
2022. márc. 22. 22:00
 3/7 anonim ***** válasza:
Én sokat találok. Esetleg vintage üzletekben, turkálókban járhatsz nagyobb sikerrel ez ügyben.
2022. márc. 23. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Egyébként sheinen is kifogok néha egyet kettőt. És ja a másik opció a turi, de ott is vannak márkásabb cuccok is.


Meg ha régebbi márkákat nézel nem ilyen fast fashion dolgokat mint pl a plázák ruhaboltjaiba, akkor is találni még normális szabásúakat.

2022. márc. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A plázás fast fashion boltok erről szólnak. :D


Én az Aldiban vettem mostanában pl. olyan blúzokat amiket imádok, kényelmesek és jól néznek ki. De további lelőhelyek engem is érdekelnének.

2022. márc. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az orsay-nál érdemes lenne megnézned.
2022. márc. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Sajnos most ez a divat. :( Én is mindig mondogatom, hogy régen sokkal jobb cuccok voltak, pont ma nézegettem a HM webshopot, és a cuccok 80%-a oversized, rövid és igénytelenül lógó valami, meg kb minden műszálas. Azért 1-1 jó darabot lehet találni itt-ott, de nem egyszerű...
2022. márc. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!