Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Régen miért nem voltak normáli...

Régen miért nem voltak normális pólók?

Figyelt kérdés
Régen minden póló csak úgy lógott minden emberen, még akkor is ha nem volt sovány. Még ilyen 15 éve js ilyen volt. Miért nem tudtak előbb elkezdeni normálisakat gyártani?
2022. jan. 14. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Rajtam nem lógott a póló régebben sem.
2022. jan. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Régen is voltak normális póló, csak a te értékrended más.
2022. jan. 14. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
8%
Régen semmi sem volt normális. Ocsmány répafazonú, magas derekú nadrágok, öregasszonyos blúzok, rusnya buflák cipők, bő pólók és pulóverek, stb. DE ami még szörnyűbb, hogy ezek visszajöttek a divatba, a sok hülye meg hordja.
2022. jan. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%

3


Én például szeretem a magas derekú, répafazonú nadrágokat.

Azért, mert melegíti a derekamat is és nincs olyan érzésem, hogy leesik rólam. Normálisan (nem túlzás módjára) kiemeli a lábszáram formáját, míg a laza vagy a trapéz tud olyan lenni, mintha zsákot húztam volna magamra.

A bő póló is tud jól kinézni és kényelmes viselet lehet.

2022. jan. 14. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
10%
igen nagyon menők a kinőtt passzos pólók , főleg vemhes hurkás férfiakon szexi
2022. jan. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!