Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol tudnék Converse cipő...

Hol tudnék Converse cipő replikát venni/rendelni 10.000 ft alatt?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy converse cipőt viszont sajnalnám rá a 20-30.000 ft-ot.Tisztában vagyok vele hogy a hamisítvány alltalában rosszabb minőség de nekem az is megfelelne ugyanis egy ruhahoz kene par alkalomra.Kölcsön kérni pedig nem szeretnék.Hol tudnék venni magas szarut?

2022. márc. 17. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
AboutYou-n, eCipőn pl. akciók alatt 10-12 ezerért is tudsz venni.. az legalább eredeti.
2022. márc. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%
Kici kínaiban naon ócón vettem tornacipőt! Ja meg a Ccc, Deichman..
2022. márc. 17. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
60%
Illegális ilyet árulni, és külföldről rendelni is!
2022. márc. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Pont azt akartam irni, mint az elso. En is onnan vettem most Converse es Vans cipot is, az eredeti ar kb feleert.
2022. márc. 19. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Hádában is ki lehet fogni.Én gyűjtöm az egyedi Vans és Converse csukákat és5-6ezerért vettem több féle mintával alig használtan,de Gardróbon-az ilyen ruha és cipő vásár- vettem 1500ért is egy szuper egyedi Converse csukát.Mellesleg indokolatlanul drágák a Vans és Converse csukák,mert sajnos elég hamar tönkre mennek,és még csak nem is vízállóak sajnos.
2022. márc. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Neked mennyi ido alatt mennek tonkre?:(

En most ezeket nagyon feltem mert baromi jo mintajuk van.

2022. márc. 22. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!