Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Home office-ban dolgozók,...

Home office-ban dolgozók, nektek nem hiányoznak a ruháitok, kiegészítőitek stb. amiket amúgy hordtatok munkába?

Figyelt kérdés
Már 1 éve dolgozom itthonról, mostantól hivatalosan is fix home office alkalmazott lettem. Alapvetően imádom, hogy sokkal több időm van, nem kell reggel-este utazgatnom, be tudom osztani az időmet és sokkal kényelmesebb is. Viszont egyre jobban hiányzik, hogy a szép ruháimat, táskáimat, kiegészítőimet használjam, ott állnak a szekrényben már jó ideje, ritkán van alkalmam felvenni őket. Nemrég arra jutottam, hogy itthon is elkezdem hordani őket, jól is esik egyébként nagyon, hogy nőiesen érezhetem magam. Ettől függetlenül ez nem adja vissza azt az érzést, mint amikor naponta mentem dolgozni és használtam őket. Van más is így rajtam kívül?

2022. márc. 1. 17:27
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

10.

1 hónapja nem alszol?

2022. márc. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hétvégén tudom kialudni magam. De általában vagy korán kezdek későig, vagy alapvetően későn - és akkor ott tudok aludni egy jó 7/8 órát.
2022. márc. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Illetve kitűnően megtanultam tömegközlekedésen aludni.😆
2022. márc. 2. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!