Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Home office-ban dolgozók,...

Home office-ban dolgozók, nektek nem hiányoznak a ruháitok, kiegészítőitek stb. amiket amúgy hordtatok munkába?

Figyelt kérdés
Már 1 éve dolgozom itthonról, mostantól hivatalosan is fix home office alkalmazott lettem. Alapvetően imádom, hogy sokkal több időm van, nem kell reggel-este utazgatnom, be tudom osztani az időmet és sokkal kényelmesebb is. Viszont egyre jobban hiányzik, hogy a szép ruháimat, táskáimat, kiegészítőimet használjam, ott állnak a szekrényben már jó ideje, ritkán van alkalmam felvenni őket. Nemrég arra jutottam, hogy itthon is elkezdem hordani őket, jól is esik egyébként nagyon, hogy nőiesen érezhetem magam. Ettől függetlenül ez nem adja vissza azt az érzést, mint amikor naponta mentem dolgozni és használtam őket. Van más is így rajtam kívül?

2022. márc. 1. 17:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

De, valamilyen szinten hiányzott. Igaz én itthon sem egész nap pizsamában, vagy szakadt melegítőben vagyok. Ugyanazokat a ruhákat hordom általában itthon is.

Nálunk két éve kellett majdnem fél évig itthonról dolgozni. Az, hogy nem kellett utazni jó volt viszont a munkaidő nem 8-tól 4-ig tartott. Este 8-kor is jöhetett egy e-mail, telefon, egész nap készenlétben kellett lenni. Én amiatt sem szerettem azt az időszakot.

2022. márc. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
72%
Sokkal egészségesebb egy hibrid 3 nap HO, két nap iroda.
2022. márc. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1-es, az nem lehetett jó, nálunk legalább fix munkaidő van, nincs készenlét. Én sem tartom jónak, amikor valaki például pizsamában tolja végig a munkanapot otthon mert nem lát senki, én is rendezetten ülök le a gép elé, mintha közösségbe mennék. Csak épp a ruháim mások, nem az utcai ruhákat veszem fel. Gondolkodtam azon is, hogy keresek valami elfoglaltságot, amikor ki tudok menni emberek közé és kicsit kiöltözhetek úgymond, de még nem jöttem rá, mi érdekelne igazán. És már egy ideje szeretném a ruhatáramat is felújítani, mert a legtöbb elhasználódott, de közben rájöttem, hogy minek, ha úgyis a szekrényben fognak állni. Nem egyszerű ez a helyzet, köszönöm hogy írtatok, kíváncsi voltam, más hogy éli ezt meg.
2022. márc. 1. 19:40
 4/13 anonim ***** válasza:
Baromira nem.
2022. márc. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem. A melegítőnadrágjaim sokkal kényelmesebbek, és ugyan azokat a pamut pólókat hordom, amelyeket iropdában is hordanék.

Néha persze elmegyek itthonról, olyankor rendes utcai ruhát veszek fel.

2022. márc. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 Metionin ***** válasza:
75%
De igen. Így a korábban dolgozni menős ruháimat szinte alig hordom, otthon fura pózban ülni a gép előtt meg nem lennének praktikusak.
2022. márc. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
54%
Dehogynem. Üzletkötő voltam . Tele van a szekrényem drága öltönyökkel. Cég megszűnt a covid miatt , így én is HO-ba kényszerültem. Fél évig birtam, nagyon monoton, semmi tarsosagi elet, semmi dugisör a kollégákkal. Nekem van egy főállásom. Szarul is fizet, baszogatnak is, utalom is, de legalabb be vagyok jelentve hivatalosan és emberek közt vagyok. Emellett a szabadnapjaimon tolom Home Office-ba , így elviselhető. Emelett konditerembe jarok, bulizni jarok stb szóval igy nem hiányoznak a ruhak, de amugy ah csak HO lenne, nagyon hiányozna aközösségi élet, a jó megjelenés.
2022. márc. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Orbán Brance a Gyergyó csatára
2022. márc. 2. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Sajnos már nincs home office, de egyáltalán nem hiányzott, sokkal jobb volt a kényelmes otthoni "outfit".
2022. márc. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Nem, mert ugyanúgy öltözködöm.


De ennek az az oka, hogy az egyetemről hazaesve állok még neki este/hajnalban dolgozni, utána pedig pattanok is a következő órámra a városban.

2022. márc. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!