Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek kevés ennyi ruha? :S

Szerintetek kevés ennyi ruha? :S

Figyelt kérdés

3db hosszú nadrág (fekete, sötétszürke, világos koptatott)

2db hosszú újjú

2db rövidujjú

4 pulcsi

2 cipő (egy fekete vékony bőr tornacipő, és egy fehér nagyobb darab olyan se nem torna se nem deszkás)


Na főleg ennyi ruhám van amiket most suliba hordok, de ezek nagy része olyan amit tavaly is hordtam, de sajnos pénzünk nagyon kevés van és most is max. egy felsőt tudnánk még venni. Nincs valami megoldás ahol olcsóbban lehet ruhát venni mint a kínaiban?

Nagyon gáz ha csak ennyi ruhát hordok felváltva? :(


2010. szept. 12. 13:41
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Turkálózz! Kilós is van, vagy db-áras, ahol 300 ft-ért is vehetsz akár pólót magadnak. Én kilósba nemrég vettem 600Ft-ért egy tök jó pulcsit :) :D

Megéri, nézz szét. :)

2010. szept. 12. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

én is a turkálót ajánlom.

már több minent is vettem ott.márkás holmikat is.

pl sötét lila garbós tapadós pulcsi,rövidd ujjú garbó,meg több pólót is.

és a legjobb szerzeményem onnan egy fekete bőrkabát volt..mindössze 700 ft-ot fizettem érte.

2010. szept. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én szinte csak turkálóból vásárolok és így nem kerül annyiba. esetleg ha olyan a stílusod a hosszú ujjúra vedd rá a rövidujjút, a cipődbe füzzál sziínes fűzőt (én nem szeretem, de sokan így csinálják). Sok ilyen apró megoldsá létezik és nem is kerül sokba.
2010. szept. 13. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!