Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek kevés ennyi ruha? :S

Szerintetek kevés ennyi ruha? :S

Figyelt kérdés

3db hosszú nadrág (fekete, sötétszürke, világos koptatott)

2db hosszú újjú

2db rövidujjú

4 pulcsi

2 cipő (egy fekete vékony bőr tornacipő, és egy fehér nagyobb darab olyan se nem torna se nem deszkás)


Na főleg ennyi ruhám van amiket most suliba hordok, de ezek nagy része olyan amit tavaly is hordtam, de sajnos pénzünk nagyon kevés van és most is max. egy felsőt tudnánk még venni. Nincs valami megoldás ahol olcsóbban lehet ruhát venni mint a kínaiban?

Nagyon gáz ha csak ennyi ruhát hordok felváltva? :(


2010. szept. 12. 13:41
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Egyébként 13/L vagyok.
2010. szept. 12. 13:41
 2/13 A kérdező kommentje:
Ruhát csak akkor tudok venni ha mamámtól kapok zsebpénzt. Ami havonta 1-2000 forint.
2010. szept. 12. 13:44
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A turiban nagyon olcsón tudsz venni nagyon jó felsőket, csak szét kell nézni és ki kell fogni a jó darabokat :)
2010. szept. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
53%
a hosszú ujjú meg a pulcsi nem ugyanaz?
2010. szept. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a hosszúújjú az inkább ilyen vékonyab dolog nem?
2010. szept. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
ja de nálam azis pulcsi:D
2010. szept. 12. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
73%

szerintem nem

nincs nagyobb uncsi tesód akitől tudnál kérni ruhákat?

szerintem is a nézzél körül a turiba, én még nem vettem ott semmit, de pár ismerősöm mondta, hogy jó dolgok szoktak lenni.

Nekem meg annyi ruhám van, hogy amióta suli van még nem mentem ugyanabba, mert elhatároztam, hogy minden ruhámat fogom hordani.

2010. szept. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Szia, hát tényleg nagyon kevés, de ha nincs pénz újakra akkor nincs mit tenni. Fontosabb hogy egyetek, meg kifizessétek a számlákat, mint az, hogy divatozzatok.


Ha Pesti vagy akkor a kilós Háda üzleteket ajánlom, főleg az 1 hónapja nyílt Csepel Plázait, iszonyú jó holmik vannak. 2490 Ft/ kg ruha, rengeteg új, címkés holmi van, illetve olyan ami olyan mintha alig hordták volna.


Csak úgy kb:

egy átlag farmer 1500 Ft körül jön ki

topok, pólók: 2-300 Ft

Pulcsik, kardigánok: 400- 800 Ft (vastagság, súlyfüggő persze)

táskák cipők (utóbbiból is sok sok új van, a most divatos tornacipők is) 500- 1500 Ft


És sok apró kiegészítő van, amik fillérekre jönnek ki, színes sálak, kendők, övek, hajcsatok, hajpántok stb. amikkel a leguncsibb ruhatár is feldobható.


25L

2010. szept. 12. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Terranova outlet blaha lujza térnél az astoria irányában.Nagyon olcsó és divatos.Olcsóbb,mint a kínai sokkal és kb.még néha a turitól is olcsóbb.
2010. szept. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
ajánlom még a piacokat. nem tudom hovávalósi vagy, de pl ahol én lakom ott is a városban tök jó kis piac van új ruhákkal, nem is használtak mint a turiban, és lehet alkudni :) és tényleg ott tökjók (: biztos a te városodba is van piac
2010. szept. 12. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!