Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Túl nyavajgós vagyok? Vagy...

Túl nyavajgós vagyok? Vagy tényleg kevés ennyi ruha?

Figyelt kérdés

Folyton mondom az anyámnak, hogy vegyünk új ruhákat, mert alig van, de azt mondja, hogy rengeteg van, és felesleges még több. Igaz is, a szekrényem tele van ruhákkal, de alig hordom őket. Téli pólókból 4-5 van, és azokat hordom mindet, de már a suliban is szóvátették, hogy folyton ezt hordom. És ez engem zavar. Farmerból 1 van amit hordok. Nyári pólókból is csak 4. Rövid nadrágból is 2 vagy 3. És lenne pénzünk ruhára, nem arról van szó, csak anyám nem érti, hogy nem akarom 5 évig hordani ugyanazt a cuccot.

14/L


2009. aug. 11. 14:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg nem túl sok. Kérd meg Édesanyádat, hogy menjetek el egy turkálóba (főleg olyanba ahol kilós ruhák vannak) és szerezzetek be egy pár új és egyedi cuccot. Ha még nem voltál turiban, ne félj, nagyszerű ruhákat lehet találni, van köztük nagyon sok vadi új is, még a címke is rajta van. Pár ezer forintból nagyon jól feltudod újítani a ruhatárad. Sőt, még az is lehet, hogy Anyukád is kedvet kap egy kis vásárláshoz. Sok sikert :)
2009. aug. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ja és félre ne érts, tudom, hogy van pénzetek, csak én nagyon szeretek turizni, ezért is ajánlottam! Meg egyedi cuccokat kapsz, amit aztán majd irigyelhetnek az osztálytársak ;)
2009. aug. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
64%

Teljesen egyetértek veled!Nekem is mindig azt mondja anya,hogy ő nem érti,hogy minek ennyi ruha!Bár nekem még nem szólták meg a ruháim,de már gáznak tartom,hogy folyton ugyanazt hordom.Nyári,és tavaszi ruhám van elég.Nekem most a téli ruhatáramat kéne kicsit megújjítanom.Pulcsi,vékonyhosszúújjú,cipő.

És nekünk is lenne rá pénzünk.

De ne aggódj itt a karácsony,meg a mikulás arra lehet kérni párat(:Nekem még a szülinapom is most lesz nemsokára

2009. aug. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van az első válaszolónak nyugodtan menj turiba!Megfogsz lepődni de tele lesz veled egykorú csajokkal!És tudod milyen jó rucikat lehet ott kifogni?Én legutóbb 2farmert+1pólót hoztam el 1500ft-ért:D
2009. aug. 11. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

sztem csináld azt h ürítsd ki a szekrényedből azokat a ruhákat, amiket nemhordasz, és így mutasd meg anyukádnak, h összesen csak ennyi ruhád van, amik még hazsnálhatóak.

a többire mond azt h kinőtted, kifakult, kiszakadt, stb.

2009. aug. 11. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg kevés, én is így vagyok ezzel. Ugyanaz a porblémám, mint neked. Elmentem diákmunkára és a keresetemből vettem magamnak újakat. :D Mondjuk még mindig iszonyatkevés, szóval hajtok kicsit. :D AZ ünnepekre kérés is jó ötlet. :)
2009. aug. 11. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
31%
ruhából sosem elég!!!! :D cipőből meg aztán főleg nemxD én mindig kérek pénzt és elmegyek vásárolni. a turiról nem tudok nyilatkozni mert egyszer voltam de 10 másodperc után megfordúltam és kimentemxD nem azért mert kényes vagyok de van az a bizonyos illat amit mindennél jobban utálok és még ha szeretnék se tudnék bent maradnixD bent maradni...miket beszélek arra se tudom magam rávenni hogy kinyissam az ajtót:D de pl. vannak olyan ruhák amik nem olyan megfizethetetlenek és azok is szuper jók;) de az a "pakold ki a felesleges rucikat a szekrényedből" módszer nagyon jól hangzik és biztos működne;) sok sikert!! 15/L
2009. aug. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

anyának turi+ujruha boltja van,egyre jobban érzem magam szerencsésnek

ami már nemtetszik,azt adom neki,adja el,és veszek ki másikat

2009. aug. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is alig van ruhám, főleg olyan van ami kicsi rám hosszába, mert a hülye varrónő szarul hajtotta föl, na mind1. Én anyámat úgy vettem rá h becsomagoltam azokat a ruhákat ami nem jó, és elvittem tesómmal olyan helyre ahol szükség van rá és így kapta, de rám mondjuk kicsik voltak mint már említettem, am nekem is szóvátették már h ugyanazokat hordom, és már elegem van abból h ugyanazt kell....
2009. aug. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nem vagy nyavajgós
2010. jan. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!