Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Túl nyavajgós vagyok? Vagy...

Túl nyavajgós vagyok? Vagy tényleg kevés ennyi ruha?

Figyelt kérdés

Folyton mondom az anyámnak, hogy vegyünk új ruhákat, mert alig van, de azt mondja, hogy rengeteg van, és felesleges még több. Igaz is, a szekrényem tele van ruhákkal, de alig hordom őket. Téli pólókból 4-5 van, és azokat hordom mindet, de már a suliban is szóvátették, hogy folyton ezt hordom. És ez engem zavar. Farmerból 1 van amit hordok. Nyári pólókból is csak 4. Rövid nadrágból is 2 vagy 3. És lenne pénzünk ruhára, nem arról van szó, csak anyám nem érti, hogy nem akarom 5 évig hordani ugyanazt a cuccot.

14/L


2009. aug. 11. 14:03
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Hát ez tényleg kevés:( Magyarázd el anyukádnak hogy téged tényleg nagyon zavar hogy nem tudsz miből válogatni! Biztos megérti majd hogy neked ez most fontos. Vagy ha nem enged akkor kérd meg hogy ha pl. felporszívózod a lakást hetente 3X vagy ilyesmi akkor kapjál egy cuccot és így majd szép lassan bővül a ruhatárad és és ő is jól jár:) Ha ebbe se megy bele akkor mutatsd meg neki hogy mit írtunk válaszokat. ha már öten-hatan mondják hogy kevés ruhád van akkor csak be fogja látni! Végső esetben költsd a zsebpénzed ruhákra.. Mutatsd be a barátnőidet anyukádnak és intézd úgy hogí minden nap lássa őket és akkor csak feltűnik majd neki hogy ők sokkal több ruhából válogatják össze a napi szettet. Több megoldást nem tudok. Sok sikert!:)
2010. márc. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!